Imprezy i wydarzenia

I Trójmiejski Rekreacyjny Dogtrekking

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
25 czerwca 2017 (niedziela)
godzina:
14:00 - 20:00
miejsce:
Gdynia
bilety:
wstęp wolny obowiązują zapisy

Czym jest I Trójmiejski Rekreacyjny Dogtrekking? To nic innego jak wędrówka miłośników psów i ich czworonogów w wyśmienitej atmosferze z wieloma atrakcjami. Wydarzenie to jest skierowane do wszystkich opiekunów psów, którzy poszukują nowych sposobów wspólnego spędzania czasu na łonie przyrody.Dogtrekking jest jedną z form realizowania naturalnych potrzeb wynikających z łańcucha łowieckiego oraz budowania więzi pomiędzy psem i opiekunem. Dzięki wspólnym wyprawom uczymy się nawzajem prawidłowej komunikacji. Budowanie wspólnych relacji z psami poprzez ruch to ważny element socjalizacji każdego psa, tak jak towarzystwo innych czworonogów podczas wędrówek.

Zapisy (do 18.06) oraz informacje szczegółowe na temat wydarzenia, sprzętu dla psa i człowieka osobiście pod adresem Weterynaryjne Centrum Zdrowia "EgzooVet", ul. Piołunowa 36 w Gdyni lub pod nr telefonu 791 533 440
Teren i lokalizację ustalimy odpowiednio do naszych, wspólnych potrzeb.

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników kursu i innych psów, nie przyjmujemy psów agresywnych, które nie są przystosowane do pracy w grupie oraz suk w cieczce. Prosimy, aby psy biorące udział w kursie, posiadały aktualne szczepienia oraz były zabezpieczone przeciwko pasożytom wewnętrznym i zewnętrznym, w tym kleszczom.

Pamiętajcie, aby zabrać wodę dla psa i siebie, odpowiednie ubrania dostosowane do warunków pogodowych. Nie można zapomnieć również o wybraniu odpowiednich butów do trekkingu. Podczas całej wyprawy czuwa nad nami behawiorysta Marta Michta oraz lekarz weterynarii Przemysław Łuczak.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Pod patronatem