Imprezy i wydarzenia

I Trójmiejski Rekreacyjny Dogtrekking

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
25 czerwca 2017 (niedziela)
godzina:
14:00 - 20:00
miejsce:
Gdynia
bilety:
wstęp wolny obowiązują zapisy

Czym jest I Trójmiejski Rekreacyjny Dogtrekking? To nic innego jak wędrówka miłośników psów i ich czworonogów w wyśmienitej atmosferze z wieloma atrakcjami. Wydarzenie to jest skierowane do wszystkich opiekunów psów, którzy poszukują nowych sposobów wspólnego spędzania czasu na łonie przyrody.Dogtrekking jest jedną z form realizowania naturalnych potrzeb wynikających z łańcucha łowieckiego oraz budowania więzi pomiędzy psem i opiekunem. Dzięki wspólnym wyprawom uczymy się nawzajem prawidłowej komunikacji. Budowanie wspólnych relacji z psami poprzez ruch to ważny element socjalizacji każdego psa, tak jak towarzystwo innych czworonogów podczas wędrówek.

Zapisy (do 18.06) oraz informacje szczegółowe na temat wydarzenia, sprzętu dla psa i człowieka osobiście pod adresem Weterynaryjne Centrum Zdrowia "EgzooVet", ul. Piołunowa 36 w Gdyni lub pod nr telefonu 791 533 440
Teren i lokalizację ustalimy odpowiednio do naszych, wspólnych potrzeb.

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników kursu i innych psów, nie przyjmujemy psów agresywnych, które nie są przystosowane do pracy w grupie oraz suk w cieczce. Prosimy, aby psy biorące udział w kursie, posiadały aktualne szczepienia oraz były zabezpieczone przeciwko pasożytom wewnętrznym i zewnętrznym, w tym kleszczom.

Pamiętajcie, aby zabrać wodę dla psa i siebie, odpowiednie ubrania dostosowane do warunków pogodowych. Nie można zapomnieć również o wybraniu odpowiednich butów do trekkingu. Podczas całej wyprawy czuwa nad nami behawiorysta Marta Michta oraz lekarz weterynarii Przemysław Łuczak.
festyny, pokazy
bilety 5 zł
ulgowy 13 zł
festyny, pokazy
bilety 5 zł
ulgowy 13 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij