Aktywnie po godzinach - oferta

Lindy Hop

Organizator: Swing Revolution
Miejsce: Gdańsk, al. Grunwaldzka 339
Zajęcia odbywają się w budynku Akademii Artystycznej
Kategoria: taniec
Grupa wiekowa: młodzież , dorośli
www: www.swingrevolution.pl/zaje...
Termin Cena
  • do 01.09.2017 - poniedziałki, godz. 19:00
    Practis - trening dla wszystkich chętnych. Odbywa się przed potańcówką w Paszczy Lwa ul. Kwietna 39, Gdańsk
  • 1do negocjacji
  • do 01.09.2017 - poniedziałki, godz. 20:00
    Potańcówka w Paszczy Lwa - na wejściu (lub wyjściu!) wrzuć kilka monet do czekającego na barze kapeluszu
  • 1do negocjacji

W tym roku prowadzimy zapisy do grup:

Lindy Hop 1A i 1B – grupa dla wszystkich, którzy nigdy nie mieli styczności z tańcami swingowymi lub chcieliby utrwalić podstawowe rytmiki, przejścia i figury. W tym roku uruchamiamy jednocześnie 2 grupy podstawowe, dzięki czemu dajemy Wam 2 opcje terminów zajęć do wyboru. Uwaga! Zajęcia ruszą, gdy uzbiera się odpowiednia ilość uczestników.

Lindy Hop 2 – jeśli tańczycie z nami już od co najmniej kilku miesięcy i uczęszczaliście w zeszłym semestrze na zajęcia grupy od podstaw – zapraszamy Was na kontynuację kursu. :)

Lindy Hop 3 – grupa dla średnio-zaawansowanych tancerzy; jeśli tańczycie minimum rok, pojawiacie się na potańcówkach i nie straszny Wam swingout, to jest odpowiednia grupa dla Was. :) Uwaga! Aby dostać się do tej grupy, należy przejść przesłuchanie, czyli zatańczyć z instruktorem, który oceni poziom zaawansowania tanecznego. Termin i miejsce przesłuchania podamy niebawem.

Solo Jazz open – grupa dla wszystkich, którzy chcieliby poznać podstawy tańca solo w rytm muzyki jazzowej. Podczas zajęć oprócz poznania podstawowych rytmik i ruchów, będziemy koncentrować się na muzykalności i zabawie tańcem. Nie będziemy tu uczyć konkretnych choreografii (np. Shim Sham, Tranky Doo, Big Apple itd.), ale damy Wam klocki, z których będziecie mogli sami budować swój taniec solo i ubogacać taniec w parze. Grupa skierowana jest do wszystkich chętnych – niezależnie od stopnia zaawansowania (zapraszamy także wszystkie osoby, które do tej pory nie miały styczności z tańcami swingowymi!).

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij