• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

1000 Aniołów o wschodzie słońca IV edycja

Już po raz czwarty Morze Aniołów w ramach akcji "1000 Aniołów o wschodzie słońca" zaprasza 1 czerwca 2023 r. do wspólnego wejścia do morza w Sopocie o godz. 4:18.

lip 27

sobota, godz. 12:00 - 16:00

Gdańsk, plaża Stogi, wejście na...
Wstęp wolny
sie 10

sobota, godz. 12:00 - 16:00

Gdańsk, plaża Stogi, wejście na...
Wstęp wolny
Morze Aniołów jest inicjatywą społeczną, która łączy ludzi. To społeczność, która praktykuje codziennie kąpiele w zimnym Bałtyku o wschodzie słońca. Inspiruje do dbania o siebie i o innych, do zdrowych praktyk, do świadomego obcowania z naturą i z zimnem, które mają działanie terapeutyczne. Inspiruje do pomagania, bo "Nigdy nie wiesz kto dla Ciebie stanie się Aniołem, a dla kogo staniesz się nim Ty."

Organizowane przez Morze Aniołów wydarzenie "1000 Aniołów o wschodzie słońca" ma charakter charytatywny i wspiera finansowo działalność Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Komu Pomagamy?
Hospicjum od 8 lat zapewnia opiekę 24 godziny na dobę we wszystkie dni w roku, dojeżdżając do chorych dzieci na Pomorzu, wypożyczając nieodpłatnie specjalistyczny sprzęt medyczny, umożliwiający bezpieczny pobyt dziecka w domu. By nie bolało, by zmniejszać uporczywe objawy choroby. By towarzyszyć do ostatniego oddechu. Wspierać psychologicznie i socjalnie całe rodziny: rodzeństwo, rodziców, dziadków, nie tylko w czasie choroby, ale i w podróży przez żałobę.

Jak się zapisać?
Zostań jednym z 1000 Aniołów ! Rejestrując się tu:
https://www.morzeaniolow.pl/index.php/1000-aniolow/

Jeżeli nie możesz być z nami tego dnia w Sopocie, zapraszamy Cię do wejścia do wody w swojej okolicy lub możesz połączyć się z nami intencją pokoju i wolności w godzinie wschodu słońca.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    28, 111, 222, 333, 555 zł
Opłata za udział w Wydarzeniu wynosi: 28, 111, 222, 333 i 555 zł.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane