stat
Impreza już się odbyła

1000 Aniołów o wschodzie słońca

Zapraszamy do wspólnego wejścia do wody, gdy pierwszy promień słońca wzejdzie zza horyzontu. Każdy we własnym zakresie i w swojej przestrzeni. Wszyscy połączeni intencją wolności dziecka w sobie. Zjednoczeni w Morzu Aniołów.

Spotykamy się o wschodzie słońca będąc w różnych miejscach na świecie. Do wejścia z intencją wybierz morze, jezioro, rzekę lub po prostu wannę, najlepiej z widokiem na słońce. Naszym połączeniem będzie woda i wschód.

Wydarzenie jest w całości imprezą charytatywną. Opłaty za udział w wydarzeniu wpływają bezpośrednio na konto fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Żeby móc się zapisać trzeba utworzyć konto , czasem trzeba poczekać kilka minut na maila potwierdzającego autoryzację CIERPLIWOŚCI Anioły - kilka oddechów uśmiechów i miłości do wszechświata w tym czasie , możesz zapisać na jednym koncie więcej osób

Dystans
16,32,48 oznacza wysokość Waszej wpłaty, która zasila konto Hospicjum
Pakiet Archanielski - wersja limitowana wpłata 160 zł.
Pakiety Anielskie 16,32,48 różni tylko wysokość wpłaty.
Jeśli masz ochotę wpłacić więcej niż kwoty wymienione, jest opcja poniżej. Każda wpłacona przy zapisie kwota zasila konto Hospicjum
To co ważne, by być zarejestrowanym uczestnikiem wydarzenia 1000 Aniołów, musisz wybrać jedną opcję i ją opłacić, nie ma znaczenia, który Dystans wybierzesz.

RejestracjaKlub
To miejsce gdzie możesz wpisać swoją grupę, jeśli jakąś masz, lub tworzysz specjalnie na to wydarzenie zachęcamy

Numer Startowe
Numery będą nadawane automatycznie, wg kolejności zapisu i wpłaty, będą do pobrania w zakładce LISTY STARTOWE, generowane są raz dziennie

Codzienne praktyki Morza Aniołów mają dobroczynny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne. Kontakt z naturą pozwala uczestnikom Morza Aniołów przechodzić twórczo przez trudny dla wszystkich czas pandemii. To jest idealny czas, aby swoim działaniem wprowadzać dobro do naszej rzeczywistości i tworzyć razem lepszy, wolny świat. Jak nigdy wcześniej, każdy jeden człowiek bez względu na płeć, wiek, zawód czy zamożność potrzebuje być zauważony. My jako ludzie potrzebujemy siebie nawzajem. Potrzebujemy także wolności.

Wolność to wewnętrzna potrzeba każdego człowieka, realizujemy ją przez miłość do siebie, do innych, do świata. To możliwość używania wolnej woli, rozumienia co jest zgodne z nami i co służy innym, bezinteresownej akceptacji spotkanych ludzi. Stojąc na plaży w majtkach wszyscy jesteśmy tacy sami, nikt nikogo nie ocenia, nikt od nikogo nic nie oczekuje. Stoimy ramię w ramię, wpatrujemy się we wschodzące słońce i mamy radość z tego że jesteśmy Morzem Aniołów, że chcemy tu być - mówią o sobie uczestnicy.

Wchodzimy do wody by energetycznie urodzić się na nowo, by nasza głowa uwolniła się i wspierała dobre myśli, dobre połączenia i umiała odnaleźć sens w byciu tak po prostu.

Każdy wchodząc do wody realizuje swój osobisty plan a nasza wspólna energia powoduje, że jesteśmy połączeni sercem i wolnością.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    16 - 160 zł
Opłata za udział w Wydarzeniu wynosi: 16, 32, 48 zł, 160 zł. Do wpłat 16, 32, 48 zł zostanie dołączony Pakiet Anielski z upominkiem od Morza Aniołów, do wpłaty powyżej 160 zł Pakiet Archanielski. Pakiety zostaną przesłane do uczestników 1000 Aniołów najpóźniej w ciągu 6 tygodni po zakończeniu Wydarzenia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl