• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

1000 Aniołów o wschodzie słońca (2 opinie)

Zapraszamy do wspólnego, charytatywnego wejścia do morza o godz. 4.17, o wschodzie słońca 1 czerwca 2022 w Dzień Dziecka, w Sopocie ze społecznością Morza Aniołów, które wspiera funkcjonowania Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Każdy może zostać jednym z 1000 Aniołów. Wystarczy dołączyć do wydarzenia rejestrując się i dokonując symbolicznej wpłaty, która bezpośrednio zasila konto Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.
Jeżeli nie możesz być z nami tego dnia w Sopocie, zapraszamy Cię do wejścia do wody w swojej okolicy.

Możesz zaprosić lub zainspirować inne osoby i zorganizować wspólne wejście do wody. Jeżeli nie masz możliwości wejścia do wody możesz dołączyć łącząc się z nami intencją pokoju i wolności w godzinie wschodu słońca.Wydarzenie jest imprezą charytatywną.
Opłaty za udział w wydarzeniu wpływają bezpośrednio na konto fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.
Opłata za udział w Wydarzeniu wynosi: 22, 66, 111, 222, 333, 1111 zł.

Do wpłat 22 zł i 66 zł zostanie dołączony Pakiet Anielski z upominkiem od Morza Aniołów, do wpłaty powyżej 111 zł Pakiet Archanielski. Pakiety zostaną przesłane do uczestników 1000 Aniołów najpóźniej w ciągu 6 tygodni po zakończeniu Wydarzenia.

Zgłoszenia do Wydarzenia 1000 Aniołów przyjmujemy za pośrednictwem zapisów online:
https://www.morzeaniolow.pl/index.php/1000-aniolow/ w nieprzekraczalnym terminie do 31.05.2022 r.

Korzystamy z platformy elektroniczne zapisy: wchodzisz na nią tu: https://www.morzeaniolow.pl/index.php/1000-aniolow/

Na platformie elektronicznych zapisów pod banerem głównym mamy trzy zakładki: Opis imprezy, Lista uczestników i ZAPISZ SIĘ. Żeby móc się zapisać trzeba utworzyć konto, czasem trzeba poczekać kilka minut na maila potwierdzającego autoryzację CIERPLIWOŚCI Anioły - kilka oddechów uśmiechów i miłości do wszechświata w tym czasie, możesz zapisać na jednym koncie więcej osób. Jeśli przyłączyłeś się do akcji rok temu, masz już swoje konto, wystarczy się zalogować

DYSTANS
22 i 66 zł oznacza wysokość Waszej wpłaty, która zasila konto Hospicjum
Pakiet Archanielski wersja limitowana wpłata 111 zł
Pakiety Anielskie 22 i 66 różni tylko wysokość wpłaty

Jeśli masz ochotę wpłacić więcej niż kwoty wymienione, jest opcja poniżej. Każda wpłacona przy zapisie kwota zasila konto Hospicjum. To co ważne, by być zarejestrowanym uczestnikiem wydarzenia 1000 Aniołów, musisz wybrać jedną opcję i ją opłacić, nie ma znaczenia, który Dystans wybierzesz

KLUB
To miejsce gdzie możesz wpisać swoją grupę, jeśli jakąś masz, lub tworzysz specjalnie na to wydarzenie. Zachęcamy

NUMERY STARTOWE
w 2022 roku można wykupić specjalna opcję wybranych numerów 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 22, 33 .. i kolejne powtarzające się liczby. Numery będą nadawane automatycznie, wg kolejności zapisu i wpłaty, będą do pobrania w zakładce LISTY STARTOWE, generowane są raz dziennie.

Zapisz się już dziś i udostępnij swój numer startowy swoim znajomym na FB. Morza Aniołów jest inicjatywą społeczną, która łączy ludzi. To społeczność, która praktykuje codziennie kąpiele w zimnym Bałtyku o wschodzie Słońca. Inspiruje do dbania o siebie i o innych, do zdrowych praktyk, do świadomego obcowania z naturą i z zimnem, które mają działanie terapeutyczne.

Inspiruje do pomagania bo "Nigdy nie wiesz kto dla Ciebie stanie się Aniołem a a dla kogo staniesz się nim Ty."

Jesteśmy codziennie o wschodzie słońca na plaży przy wejściu nr 28 w Sopocie.
Zapraszamy! Pomaganie dodaje skrzydeł.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  22- 1111 zł
Opłaty za udział w wydarzeniu wpływają bezpośrednio na konto fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.
Opłata za udział w Wydarzeniu wynosi: 22, 66, 111, 222, 333, 1111 zł.

Do wpłat 22 zł i 66 zł zostanie dołączony Pakiet Anielski z upominkiem od Morza Aniołów, do wpłaty powyżej 111 zł Pakiet Archanielski. Pakiety zostaną przesłane do uczestników 1000 Aniołów najpóźniej w ciągu 6 tygodni po zakończeniu Wydarzenia.

Opinie (2)

 • Dlaczego nie można wpłacić 666 zł? (1)

  • 3 0

  • Devil...

   ...bo nurkowanie z tym organizatorem jest na innej plaży z dużo bardziej palącymi falami-buhahahaha

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl