stat

ARKA Gdynia - Piotrkowianin

szczypiornistów gdyńskiej Arki czeka kolejne trudne spotkanie. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski to drużyna wymagająca, która od początku tego sezonu pokazuje się z dobrej strony. Żółto-niebiescy liczą na to, że nie powtórzą błędów z poprzednich spotkań.

Typowanie wyników

mecz ligowy
29.09.2018 godz.18:00
wartość: 3 punkty

Jak typowano

1

61%

171 typowań

x

4%

10 typowań

2

35%

98 typowań

W 5 kolejce spotkań PGNiG Superligi Arka Gdynia podejmuje we własnej hali Piotrkowianina. W minionej kolejce nasi zawodnicy sami zafundowali sobie nerwową końcówkę w Szczecinie, gdzie ulegli miejscowej Pogoni jedną bramką (19:20). Gdynianie nie są faworytem tego spotkania, lecz ambicja i zaangażowanie zespołu daje nadzieje na walkę o każdy punkt. Kluczem do kolejnego zwycięstwa będzie pełna koncentracja przez całe 60 minut.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10, 15 zł
Bilety na sezon 2018/19
Pojedyncze wejściówki to koszt 15 zł - normalna i 10 zł - ulgowa. Jeśli tego samego dnia grają szczypiornistki GTPR Gdynia, bilet obowiązuje na oba mecze

Klub wprowadził też bilety rodzinne (dostępne w kasach hali przed meczem) w cenie 20 zł (rodzice plus dowolna liczba dzieci).

Dzieci do lat 6 - wstęp bezpłatny.

Rozkład sektorów w Gdynia Arenie
sektory

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl