• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Abbott Night Run

Wydarzenie w ramach

Night Run, czyli wieczorny bieg na dystansie 5 km, stanie się imprezą towarzyszącą na wszystkich trzech tegorocznych imprezach IRONMAN Poland. Po ubiegłorocznym debiucie w Gdyni, tym razem zobaczymy więc nocnych biegaczy także w Warszawie i Poznaniu. 21 marca, czyli w pierwszy dzień wiosny, ruszyły zapisy na te wydarzenia.

- Meta zawodów IRONMAN, a teraz także Night Runów, to miejsce magiczne i spektakularne. Wieczorna pora, oprawa świetlna, muzyka i nasi niezawodni spikerzy - to wszystko sprawi, że mknąc do mety po czerwonym dywanie, każdy poczuje się naprawdę wyjątkowo. Te emocje zostają z nami na długo - mówi Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu IRONMAN Poland.

Biegi Night Run mają także zwrócić uwagę na fakt, że 1,3 mld ludzi na świecie żyje dzisiaj bez dostępu do prądu i potrzebuje bezpiecznego, taniego źródła światła, zasilanego energią słoneczną.

- Każdy uczestnik naszego biegu otrzyma w pakiecie startowym lampkę czołową. Naszym zaleceniem będzie, by w niej pobiec. W ten sposób stworzymy wielkie, świetlne widowisko - zapowiada Michał Drelich, dyrektor IRONMAN Poland.

Biegi Night Run odbędą się w piątkowe wieczory, w weekendy IRONMAN Poland w Warszawie, Gdyni i Poznaniu. Udział w biegach będzie mógł wziąć każdy powyżej 16 lat (rocznik 2007 i starsze). Poza lampką czołową, w pakiecie uczestnika znajdzie się też pamiątkowy medal, który otrzyma każdy, kto przekroczy linię mety. Dodatkowo, będzie można dokupić oficjalną koszulkę biegu.

- W Night Runach mogą wziąć oczywiście udział uczestnicy zawodów IRONMAN Poland, ale w sposób szczególny zapraszamy młodych ludzi i mieszkańców Warszawy, Gdyni i Poznania. Myślę, że to doskonała szansa, by ciekawie, inaczej spędzić piątkowy wieczór, w gronie znajomych i przyjaciół. A przy okazji doświadczyć emocji, które towarzyszą wbieganiu na metę IRONMAN - mówi Piotr Jakóbik.

Rejestracja na zawody Night Run jest już otwarta na platformie SlotMarket.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 - 100 zł
Opłata startowa za udział w Zawodach, w zależności od kolejności wpłaty, wynosi:
Pierwsze 200 miejsc, 60 PLN,
Kolejne 250 miejsc, 70 PLN,
Kolejne 250 miejsc, 80 PLN,
Kolejne 250 miejsc, 90 PLN,
Ostanie 50 miejsc, 100 PLN,
w Biurze zawodów, 50 miejsc, 100 PLN (wyłącznie w przypadku gdy pakiety się nie
wyprzedadzą w sprzedaży online).

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl