Impreza już się odbyła

Akademia Dorszyk Cup 2019 (1 opinia)

Festiwal piłki nożnej odbędzie się 20 czerwca 2019 od godz. 14.00 do 20.00, w Gdyni Redłow , na obiekcie Gdyńskiego Centrum Sportu, ul. Olimpijska 5/9. W tym roku gramy równolegle na dwóch pięknych, miękkich boiskach.

w każdy czwartek (do 27.08), godz. 11:00 - 14:00

Wstęp wolny
maj'21 26

środa, godz. 21:00

( boisko ze sztuczną trawą ,
Gdyńskie Centrum Sportu ,
Gdynia Redłowo , ul. Olimpijska ,
przy peronie PKM Gdynia Stadion )

GRAMY:
bramkarz plus 5,
piłka nr 4,
zmiany lotne

bramki 5x2

jeden mecz trwa:
W KATEGORII 2010: 13 minut
W KATEGORII 2011/12: 12 minut

Nasz Festiwal Piłkarski to również:
muzyka
konkursy
PYSZNY GRILL
Frytki Belgijskie
fajne nagrody
medal za UCZESTNICTWO dla każdego Zawodnika
wstępnie planujemy wieczorny mini mecz OLD BOYS Gdynia

Na pewno Zawodnicy , Rodzice , Dziadkowie , Opiekunowie , Rodzeństwo ,
RAZEM z Trenerami Akademii
Mirosławem Zimnym i Damianem Małkowskim ,
WSZYSCY zrobią wszystko, aby godnie zaprezentować Nasze Miasto i Naszą Akademię .

UDZIAŁ POTWIERDZILI:

ROCZNIK 2010 :
1. Akademia Piłkarska LG Girls ( 2008 ) ----> Luiza Szulc
2. Pokolenia Lechii Gdańsk ----> Adrian Klimowicz
3. GKS Kowale ----> Dariusz Borkowski
4. UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim -----> Andrzej Staszewski
5. Wataha 2010 ------> Jacek Nowatkowski
6. Polonia Lidzbark Warmiński ------> Michał Wasik
7. Cartusia Kartuzy ------> Piotr Kwiatkowski
8. Akademia Piłkarska Gdynia ----> Mirek Zimny i Damian Małkowski

ROCZNIK 2011 / 2012 :
1. UKS Jedynka Reda 2012 ----> Zbigniew Elwart
2. Pokolenia Lechii Gdańsk ----> Adrian Klimowicz
3. Polonia Lidzbark Warmiński ------> Michał Wasik
4. UKS Jedynka Reda 2011 ----> Zbigniew Elwart
5. Gwardia Koszalin 2011 A ----> K. Tatarowicz
6. Gwardia Koszalin 2011 B ----> K. Tatarowicz
7. Cartusia Kartuzy ------> Piotr Kwiatkowski
8. Olimpia Osowa ------> Marcin Lejk
9. Akademia Piłkarska Gdynia ----> Mirek Zimny i Damian Małkowski

TERMINARZ DORSZYK CUP 2019:

BOISKO A:

ROCZNIK 2010

GRUPA A :

Akademia Piłkarska LG Girls
Cartusia Kartuzy
Polonia Lidzbark Warmiński
Wataha 2010

GRUPA B :
GKS Kowale
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Pokolenia Lechii Gdańsk
Akademia Piłkarska Gdynia

14.00 Akademia Piłkarska LG Girls - Cartusia Kartuzy
14.15 Polonia Lidzbark Warmiński - Wataha 2010

14.30 GKS Kowale - UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
14.45 Pokolenia Lechii Gdańsk - Akademia Piłkarska Gdynia

15.00 Akademia Piłkarska LG Girls - Polonia Lidzbark Warmiński
15.15 Cartusia Kartuzy - Wataha 2010

15.30 GKS Kowale - Pokolenia Lechii Gdańsk
15.45 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim - Akademia Piłkarska Gdynia

16.00 Akademia Piłkarska LG Girls - Wataha 2010
16.15 Cartusia Kartuzy - Polonia Lidzbark Warmiński

16.30 GKS Kowale - Akademia Piłkarska Gdynia
16.45 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim - Pokolenia Lechii Gdańsk

17.00 A3 - B4
17.15 A4 - B3

17.30 A1 - B2
17.45 A2 - B1

18.00 o 7. miejsce przegrani A3/B4 i A4/B3
18.15 o 5. miejsce wygrani A3/B4 i A4/B3

18.30 o 3. miejsce przegrani A1/B2 i A2/B1
18.45 o 1. miejsce wygrani A1/B2 i A2/B1

BOISKO B:
ROCZNIK 2011/2012


GRUPA A :
UKS Jedynka Reda 2011
Gwardia Koszalin 2012
Olimpia Osowa
Cartusia Kartuzy
Polonia Lidzbark Warmiński

GRUPA B :
UKS Jedynka Reda 2012
Gwardia Koszalin 2011
Pokolenia Lechii Gdańsk
Akademia Piłkarska Gdynia

14.00 UKS Jedynka Reda 2011 - Gwardia Koszalin 2012
14.13 Pokolenia Lechii Gdańsk - Akademia Piłkarska Gdynia

14.26 Polonia Lidzbark Warmiński - Gwardia Koszalin 2012

14.39 Olimpia Osowa - Cartusia Kartuzy
14.52 UKS Jedynka Reda 2012 - Gwardia Koszalin 2011

15.05 Polonia Lidzbark Warmiński - Cartusia Kartuzy

15.18 UKS Jedynka Reda 2011 - Olimpia Osowa
15.31 Gwardia Koszalin 2011 - Akademia Piłkarska Gdynia

15.44 Polonia Lidzbark Warmiński - UKS Jedynka Reda 2011

15.57 UKS Jedynka Reda 2012 - Pokolenia Lechii Gdańsk
16.10 Gwardia Koszalin 2012 - Cartusia Kartuzy

16.23 Polonia Lidzbark Warmiński - Olimpia Osowa

16.35 UKS Jedynka Reda 2011 - Cartusia Kartuzy
16.48 Gwardia Koszalin 2012 - Olimpia Osowa

17.01 Gwardia Koszalin 2011 - Pokolenia Lechii Gdańsk
17.14 UKS Jedynka Reda 2012 - Akademia Piłkarska Gdynia

UWAGA!
Zespół który w grupie A zajmie ostatnie 5 miejsce , kończy udział w turnieju , ale może rozegrać dodatkowo mecz towarzyski

17.27 A3 - B4
17.40 A4 - B3

17.53 A1 - B2
18.05 A2 - B1

18.18 o 7. miejsce przegrani A3/B4 i A4/B3
18.31 o 5. miejsce wygrani A3/B4 i A4/B3

18.44 o 3. miejsce przegrani A1/B2 i A2/B1
18.57 o 1. miejsce wygrani A1/B2 i A2/B1


UWAGA!
Po zakończeniu meczów finałowych, będziemy przygotowywać Ceremonię wręczenia nagród.

WSZYSCY Uczestnicy otrzymają medal.
Zespoły które zajmą miejsca od 1 do 4 otrzymają pucharki.
Zawodnicy, którzy zajmą z zespołem miejsca od 1 do 4 otrzymają getroskarpety lub bidony.

Nagrody indywidualne otrzymają:
NAJLEPSI: Zawodnik i Bramkarz , w każdej kategorii oddzielnie

W oczekiwaniu na Ceremonię ok. 19.00 planujemy MECZ POKAZOWY byłych Gwiazd, m.in.: Janusz Kupcewicz, Tomasz Korynt, Czesław Boguszewicz, Mieczysław Gierszewski, wielu innych.

Opinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl