stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Aktywna Niedziela (1 opinia)

Wiosna to dobry czas, żeby zadbać o swoją formę fizyczną i kondycję psychiczną. Kwietniowa "Aktywna Niedziela" to sopocka inauguracja sezonu biegowego i masa atrakcji dla całych rodzin. Do hali na granicy Gdańska i Sopotu zapraszają operator ERGO ARENY oraz Sopockie Stowarzyszenie Zdrowi. Zapraszamy 7 kwietnia 2019 w godz. 10:00-16:00.

"Aktywne Niedziele" na stałe wpisały się już do sopockiego kalendarza. Podczas weekendowych spotkań w ERGO ARENIE nie brakuje zajęć sportowych. Tak jak w ubiegłych latach, meta "Sopockiej Wiosny na 5" zlokalizowana będzie na terenie ERGO ARENY. Zajęcia z zumby dla małych i dużych prowadzi uznana trenerka Anna Cegłowska, rozciąganie podczas zajęć kalisteniki i jogi prowadzone jest zarówno dla najmłodszych, jak i seniorów.7 kwietnia zainaugurowany zostanie również nowy projekt w ramach kampanii "Po zdrowie do ERGO ARENY". "Inkubator biegania w ERGO ARENIE" to otwarta grupa biegowa, której poczynania koordynować będą specjaliści z Rehasport Clinic. Zapisy na zajęcia prowadzone będą przez całą imprezę w niebieskim namiocie. Po porady ortopedyczne i na trening funkcjonalny zapraszamy do stoiska AS-MED Solidea, a złe nawyki żywieniowe zmieniać będziemy z trójmiejskim Fit Klubem oraz załogą sklepu ZielonySpichlerz.pl, a o swoją skórę po sezonie zimowym postaramy się zadbać z kosmetologiem i diagnostą skóry Małgorzatą Krzykowską. Strefę masażu dla tych, którzy wezmą udział w naszych ćwiczeniach poprowadzą studenci AWFiS oraz WSZ (Wyższa Szkoła Zdrowia) w Gdańsku.

Podczas kwietniowej "Aktywnej Niedzieli" nie zabraknie też warsztatów z uznanymi coachami i psychologami! Swój "Dekalog Szczęścia" przedstawi nam nauczyciel roku z sopockiego II LO, Przemysław Staroń, a terapeutka i trenerka Bogusława Gontarz całym rodzinom podpowiadać będzie "co robić, gdy nie ma co robić". Zapraszamy też na trening mindfulness dedykowany tym razem rodzicom z dziećmi. O pomyślnym rodzicielstwie porozmawiamy zaś z Bartoszem Karczem z Uniwersytetu SWPS w Sopocie. (Przyszłe) mamy zapraszamy do świata Natalii Wojdak - projekt "Dream Mama" to propozycja dla Pań, które, właśnie przez wzgląd na maleństwo, chcą być w pełni sił.

W strefie zabawy, która działać będzie przez całe wydarzenie, najmłodsi będą mogli poskakać na trampolinie z JumpCity, zagrać w planszówki firmy Trefl SA i spróbować swoich sił na rolkach ze szkołą rolkarską "ROLL4ALL". Waszymi pociechami zajmą się wykwalifikowani trenerzy i opiekunowie, tak, byście spokojnie skorzystali z oferty treningowo-warsztatowej.

Więcej informacji, zapisy: http://ergoarena.pl/wydarzenia-lista/aktywna-niedziela-4/

Do zobaczenia w ERGO ARENIE!

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • O tak

    Więcej takich aktywnych niedziel !

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl