stat
Impreza już się odbyła

Aktywna Plaża 2021

Na mapę wydarzeń siatkówki plażowej wkracza nowa impreza. W dniach 10-11 lipca w Gdyni odbędzie się Aktywna Plaża 2021 turniej siatkarski dla kobiet i mężczyzn.

25 czerwca - 21 sierpnia 2021, godz. 9:00

Sopot,
bilety 5 - 10 zł

1 lipca - 29 sierpnia 2021, godz. 9:00 - 18:00

Wstęp wolny
Rywalizacja w drugi weekend lipca odbywać się będzie na 9 boiskach do plażowej piłki siatkowej zlokalizowanych na plaży Gdynia Śródmieście. Rejestracja rozpoczęła się 2 czerwca i potrwa równy miesiąc do 2 lipca lub do wyczerpania limitu miejsc, która wynosi 40 zespołów na kategorię.

Na najlepszych czekają nie tylko pamiątkowe puchary i medale, ale także atrakcyjne nagrody. Pula nagród finansowych sięga 13 tys. złotych. Zwycięskie zespoły otrzymają po 2 tys. zł. Nagrody finansowe obejmą pierwsze 8 miejsc w kategorii. Do wygrania będzie także sprzęt sportowy piłki oraz siatki.

Aby wystartować w zawodach należy zarejestrować swoją drużynę w systemie i uiścić w terminie opłatę startową wynoszącą 50 zł. Rejestracja przebiega wyłącznie elektronicznie, to znaczy że w dniu zawodów nie będzie możliwości dołączenia do rywalizacji. Tego dnia możliwy będzie jedynie odbiór pakietów zarejestrowanych w systemie. Szczegóły wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne są na stronie internetowej www.gdyniasport.pl.

Zespoły zostaną rozlosowane i podzielone na grupy, spośród których po rozegraniu meczów awansują najlepsze. Faza finałowa odbywać się będzie w systemie brazylijskim. Finał B zostanie przeprowadzony w systemie zależnym od pozostałej liczby drużyn. Turniej rozegrany zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami gry w siatkówkę plażową FIVB i zasadami fair play.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl