• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Aktywne Lato 2020 / Turniej Open Siatkówki Plażowej

W ramach Aktywnego Lata odbędzie się 9 turniejów w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn. Turnieje odbywać się będą przy boiskach do plażowej piłki siatkowej zlokalizowanych na Plaży Gdynia Śródmieście (obok Contrastu). Zapisać do turnieju można się w godzinach 09:00 - 09:20.

lip 1-3

piątek - niedziela, godz. 9:00

Sopot,
Wstęp wolny
Uczestnictwo:

- turnieje rozgrywane będą w dwóch kategoriach
kategoria I - OPEN kobiet (rocznik 2001 i starsi)
kategoria II - OPEN mężczyzn (rocznik 2001 i starsi)
- W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia. Organizator może poprosić o okazanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego wiek zawodnika np. dowód osobisty, legitymacja szkolna.
- Zgłoszeń dokonujemy w namiocie organizatora znajdującym się przy boiskach do plażowej piłki siatkowej zlokalizowanych na Plaży Gdynia Śródmieście
- Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność, a ich zgłoszenie świadczy o braku przeciwwskazań lekarskich do uprawiania sportu. Wszystkich startujących zawodników obowiązuje dobry stan zdrowia.

Więcej informacji na stronie: gdyniasport.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl