• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Aktywne Świętowanie - Wielkanoc 2024

Zbliża się długi weekend. Spędź go aktywnie w gronie najbliższych!

Wielkanoc to czas radości, spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Zapraszamy więc wszystkich poszukiwaczy przygód i emocji na wspólne świętowanie! W dniach 30.03 01.04 Adventure Park Gdynia Kolibki będzie otwarty w godzinach 09:00 - 17:00, a nasza kadra zapewni Wam mnóstwo atrakcji i niezapomnianych przeżyć. 

U nas każdy znajdzie coś dla siebie, a z okazji świąt mamy dla Was mega promocję! 
Od Wielkiej Soboty do Lanego Poniedziałku włącznie dla wszystkich fanów aktywnych rozgrywek paintball niezła gratka  do każdego pakietu dorzucamy 100 kulek gratis!  

Planowanie bojowej strategii i energiczna rywalizacja to nie Twoja bajka? Wolisz podniebne przygody na parku linowym lub szlifowanie celności podczas strzelania z łuku? Dobrze się składa! W te dni przy zakupie biletów, obniżymy cenę co drugiej (tańszej) atrakcji aż o 50% ! *
Nie zwlekaj! Zaplanuj emocjonujący, świąteczny czas z bliskimi już dziś!
 
UWAGA! Zalecamy złożenie wcześniejszej rezerwacji terminu i atrakcji za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt, poprzez wiadomość e-mail (info@adventurepark.pl) lub telefonicznie (600 263 500).
 
* Promocja nie dotyczy pakietów rodzinnych (Rodzinny Park Linowy, Rodzinny Pakiet Wysokościowy, Rodzinne Zjazdy Linowe Tyrolki).
* Promocje nie łączą się.

Informacja o biletach

Wstęp na teren Adventure Park Gdynia Kolibki jest całkowicie darmowy. Opłatę należy uiścić w przypadku chęci skorzystania z konkretnej atrakcji.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane