stat
Impreza już się odbyła

Aktywne lato w Gdyni

Przed nami długo oczekiwany czas letnich wakacji i co za tym idzie doskonały moment do rozpoczęcia kolejnej edycji Aktywnego Lata na gdyńskiej plaży "Śródmieście". Dla wszystkich pasjonatów beach soccera oraz siatkówki plażowej przygotowaliśmy niezwykle bogatą i sprawdzoną ofertę zajęć oraz turniejów w trakcie, których dla wszystkich przygotowane będą nagrody i upominki.

Rozpoczynamy już 30 czerwca o godzinie 10.00, a po kilku dniach rozgrzewki, w środę 4 lipca odbędzie się I edycja rozgrywek "Gdynia Beach Sports Festival", gdzie dla najlepszych zespołów przewidziano pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody finansowe. Warto przy tym zaznaczyć, że po raz pierwszy do rywalizacji

w beach soccera przystąpią dziewczęta. Tych, których nie do końca interesuje rywalizacja zapraszamy do uczestnictwa w "Graniu na Spontanie" gdzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów każdego dnia będzie można wziąć udział w specjalnie przygotowanych animacjach, lub też bezpłatnie wypożyczyć sprzęt sportowy.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl