Impreza już się odbyła

Aktywuj się - Speed badminton (3 opinie)

By odkryć tą nową rozrywkę i ćwiczyć bawiąc się jednocześnie, bez dużych wyrzeczeń, łatwo i przyjemnie rozwijać swoją kondycję i sprawność fizyczną, poprawiać jakość swego życia wystarczy przyjść w czwartki do Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Kołobrzeskiej 61. Początek o godzinie 18:30. Bezpłatne zajęcia w ramach akcji "Aktywuj się!" poprowadzi Tomasz Szyjanowski. Na miejscu będzie możliwość skorzystania z dedykowanego sprzętu.

w każdy wtorek (do 31.03), godz. 19:15

Gdańsk,
bilety 39 zł
ulgowy 5 zł

w każdą niedzielę (do 27.06), godz. 10.00

bilety 199 zł
Speed badminton to sport, który dotarł do nas z Niemiec. Podobny do badmintona, choć zupełnie inny, bo gra się bez siatek, znacznie szybciej i znacznie prościej. Niektórzy mówią, że tak naprawdę to mix tenisa, badmintona i squasha, który czerpie wszystko co najlepsze z tych sportów. My sądzimy, że to świetna alternatywa dla fitnessu i doskonały sposób na utrzymanie kondycji niezależnie od miejsca zamieszkania. Mecze speed badmintona odbywały się już bowiem zarówno na kortach i boiskach, jak i na łąkach, plażach, a nawet ulicach i dachach!

Żeby zacząć potrzeba tylko rakietek, lotek i trochę przestrzeni. Podstawowe ruchy można opanować już po kilku odbiciach, a zabawa jest przednia od pierwszych chwil.Najlepsze jest jednak to, że nie trzeba  przerywać niezależnie od warunków. Specjalne lotki radzą sobie z wiatrem, a dzięki sprytnym fluorescencyjnym patyczkom można zagrać nawet w nocy.

Opinie (3)

 • Sprzęt (2)

  Czy wymagane są własne rakiety?

  • 2 0

  • "Na miejscu będzie możliwość skorzystania z dedykowanego sprzętu."

   • 1 0

  • a umiesz czytac?

   "Na miejscu będzie możliwość skorzystania z dedykowanego sprzętu."

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl