• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Aktywuj się w Krainie Zabawy

W dniu 26 sierpnia w godzinach 11:00-15:00 w Parku im. R. Reagana odbędzie się wspaniały festyn pod nazwą "Aktywuj się w Krainie Zabawy".

Impreza przeznaczona jest dla wszystkich mieszkańców Gdańska, niezależnie od wieku. Lista atrakcji jest imponująca. Dla całych rodzin przewidziane są gry zręcznościowe i zabawy z piłką prowadzone przez animatorów oraz liczne konkursy. Na najlepszych czekać będą nagrody i upominki.

Najmłodsi będą mogli się wyszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach, zamku do skakania i w basenie z piłkami. Będzie okazja do puszczania ogromnych baniek mydlanych i przemiany w ulubionych bohaterów z bajek w kąciku, gdzie będzie można pomalować sobie buźki.

Wielbiciele intensywniejszych, tanecznych ruchów z pewnością chętnie dołączą do tańczących zumbę. Każdy będzie mógł spróbować i nauczyć się nowych kroków pod okiem doświadczonych instruktorów. Magdalena Soszyńska ze studia Dance Academy, poprowadzi lekcję tańca i zaprezentuje na scenie specjalny jego pokaz.

Swój sprzęt, wykorzystywany na co dzień do zabezpieczenia kąpielisk zaprezentują gdańscy ratownicy. Tu również najmłodsi będą mogli zarówno pobawić się, jak też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Patronat medialny: gdansk.pl, Radio Gdańsk, trojmiasto.pl

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl