• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

App Run Gdańsk Brzeźno Wings For Life

Wings for Life World Run to naprawdę wyjątkowy, globalny wyścig przeznaczony dla zarówno biegaczy, jak i uczestników na wózkach inwalidzkich. Zamiast dążyć do mety, zawodnicy ścigają się z wirtualnym Samochodem Pościgowym. W ramach piątej edycji Wings for Life World Run, która odbędzie się 5 maja 2019 roku, uczestnicy startujący w Polska będą mogli także pobiec razem w Gdańsk Brzeźno.

Spotkaj się ze znajomymi, pobierz aplikację Wings for Life World Run i dołącz do innych osób biegnących dopóki nie dogoni ich wirtualny Samochód Pościgowy. Bieg startuje dokładnie o 13:00. Wirtualny Samochód Pościgowy wyruszy w pogoń 30 minut po stracie z początkową prędkością 14 km/h, a następnie będzie stopniowo zwiększać tempo jazdy, aż do chwili wyprzedzenia ostatnich zawodników. 100% wszystkich datków i opłat startowych zostaje przekazane bezpośrednio na projekty badawcze nad rdzeniem kręgowym.

TRASA
Płaska, prosta trasa. Punkt startu to parking niedaleko molo w Brzeźnie (na końcu Al. Jana Pawła II - "Parking przy promenadzie do wejścia na molo w Brzeźnie"), następnie pobiegniemy deptakiem w kierunku Sopotu. Na wysokości Sopotu Kamiennego Potoku zawrócimy i będziemy biec w kierunku punktu startu.

UCZESTNICY NA WÓZKACH INWALIDZKICH
Niestety ta trasa obejmuje sekcje trudne do pokonania na wózku inwalidzkim. Poszukaj innych Biegów z Aplikacją w swojej okolicy lub wystartuj w pojedynkę w dowolnie wybranym miejscu.

PUNKTY ŻYWIENIOWE I LOKALNA ORGANIZACJA
Na tej trasie nie pojawią się żadne punkty żywieniowe - jeśli to konieczne, zabierz ze sobą własne napoje i przekąski.

POMIAR CZASU I NUMER STARTOWY
Swój osobisty numer startowy otrzymasz za pośrednictwem poczty e-mail. Dodatkowo na kilka dni przed imprezą Twój numer startowy pojawi się także na liście startowej na naszej stronie internetowej. Aplikacja Wings for Life World Run stanowi Twoje narzędzie do pomiaru czasu. Po udanej rejestracji aplikacja włączy się automatycznie w dniu biegu. Wirtualny Samochód Pościgowy rusza 30 minut po starcie i gdy tylko Cię wyprzedzi, aplikacja da Ci o tym wyraźnie znać. Pamiętaj o tym, aby w dniu biegu Twój telefon był w pełni naładowany.

TWÓJ WKŁAD W ODNALEZIENIE METODY LECZENIA
Aby dołączyć do tego Grupowego Biegu z Aplikacją, ściągnij aplikację Wings for Life World Run na Androida lub iPhone'a i zarejestruj się do udziału za pomocą aplikacji. Za uczestnictwo w Wings for Life World Run 5 maja 2019 roku pobierana jest opłata startowa; 100% takiej opłaty przeznaczane jest na badania nad rdzeniem kręgowym. Po ukończeniu rejestracji do udziału w biegu możesz dołączyć do tego Grupowego Biegu z Aplikacją.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Rejestracja na stronie:
https://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/app-run-gdansk-brzezno/

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl