stat
Impreza już się odbyła

Aqua Senior Spinning w Aquapark Sopot

Zapraszamy na zajęcia z instruktorem: Aqua Senior Spinnnig  (rowery w wodzie).

Połączenie aerobiku i jazdy na rowerze dla seniorów. Ćwiczenia polegają na używaniu stacjonarnych rowerów umieszczonych w basenie, gdzie trenujący jest zanurzony do pasa w wodzie. Instruktor prowadzi zajęcia z roweru ustawionego naprzeciwko grupy uczestników. Aqua Spinning to nie tylko samo kręcenie pedałami w wodzie. Zajęcia mogą być urozmaicane również zmianami pozycji ciała oraz z wykorzystaniem dodatkowych akcesoriów jak na przykład hantli. Oprócz tego że pedały mają regulowane obciążenie, to również mogą obracać się w obu kierunkach. Ćwiczeniom zazwyczaj towarzyszy motywująca do wysiłku, dynamiczna muzyka. Charakterystyczną cechą tej formy sportu jest bardzo intensywna praca mięśni przy umiarkowanym odczuwaniu zmęczenia fizycznego dzięki środowisku wodnemu, w którym prowadzone są zajęcia. Aqua Spinning pozwala na zrzucenie zbędnych kilogramów, pomaga w walce z cellulitem oraz poprawia krążenie. Zwiększa również wydolność oddechową, wytrzymałość i kondycję fizyczną.

czas trwania:
45 minut zajęć z instruktorem
45 minut na basenie w tym bicze wodne i jacuzzi w cenie

ilość uczestników: do 9 osób

Rezerwacje pon. pt. 8:00 16:00. 
Rezerwacje można odwołać do godz. 12:00 dnia poprzedzającego zajęcia. 
e-mail: rezerwacje@aquaparksopot.pl
tel.: 573 957 402

Promocyjne ceny do końca roku!

TERMINY ZAJĘĆ
wtorek 11.30
piątek 11.30

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl