• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Arena Run

Już 7 listopada br. odbędzie się ARENA RUN - nietypowy, ekstremalny bieg po Stadionie w Gdańsku Letnicy. To pierwszy bieg z przeszkodami po stadionie w Polsce, który łączy w sobie dwie popularne formy biegania ekstremalnego: biegi po schodach oraz biegi po torach przeszkód.

Ze względu na stopień trudności i przeszkody przygotowywane dla uczestników, wydarzenie dedykowane jest osobom o dobrej kondycji fizycznej, ale całe rodziny mogą kibicować i wspierać biegaczy. A doping się przyda! Uczestnicy będą mieli co prawda do pokonania zaledwie 3,5 km biegu, jednak to, co spotka ich po drodze, zrekompensuje tak krótki dystans.

- Stadion w Gdańsku Letnicy posiada infrastrukturę, która doskonale wpisuje się w potrzeby biegu - mówi Wojciech Dąbrowski, Dyrektor ds. Komunikacji i CSR Stadionu. - Na terenie obiektu organizowane są różne wydarzenia sportowe, ale ARENA RUN, jako wyjątkowy rodzaj imprezy biegowej, na pewno dostarczy uczestnikom i kibicom mocy wrażeń.

Przeszkody przygotowane dla biegaczy to strome schody i przewyższenia wynikające z konstrukcji bursztynowego stadionu w Gdańsku. Trasa będzie poprowadziła wokół całej areny, wewnątrz stadionu - po klatkach schodowych oraz na trybunach - gdzie będzie się odbywać główna część biegu. Na uczestników na trasie będzie też czekać 6 wyzwań typu cross-fit przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.Pierwsza jesienna edycja ma charakter swoistego prologu i będzie utrzymana w konwencji wydarzenia sportowego, które ma być początkiem kampanii reklamowej ARENA RUN wiosna 2016 - mówi Anna Kuryłek Plan Bee pomysłodawca imprezy. Biuro zawodów otwarte będzie w dniu wydarzenia od godz. 8:00. Zawodnicy wystartują o godz. 9.30.

Więcej informacji o zapisach na bieg na stronie www.arenarun.pl

Harmonogram:
godz. 08:00 - otwarcie biura zawodów
godz 09:00 - oficjalne otwarcie Arena Run
godz. 09:30 - Start
godz. 13:30 - zamknięcie trasy
godz. 14:00 - rozdanie nagród i zakończenie.

Trasa - Start i meta zlokalizowane są na zewnątrz stadionu przy Fun Arenie. Trasa przebiega po zewnętrznej jak i wewnętrznej części Stadionu.

Przebieg trasy:
Teren wokół Stadionu w Gdańsku Letnicy
Klatki schodowe
Korona Stadionu
Schody na trybunach
6 wyzwań na torze crossfit

Pomiar czasu realizowany będzie przez chipowy system kontroli i pomiaru. Każdy zawodnik musi posiadać przytwierdzony do lewej lub prawej nogi na wysokości kostki chip identyfikacyjny służący do elektronicznego pomiaru czasu. Umieszczenie chipa w innym miejscu lub jego zdjęcie w trakcie Biegu karane będzie dyskwalifikacją. Przy wypożyczeniu chipa nie będzie pobieranej kaucji. Zawodnicy, którzy nie dokonają zwrotu chipa bezpośrednio po ukończeniu Biegu zostaną zdyskwalifikowani.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  100 zł
 • Przedsprzedaż
  35 zł
Opłata startowa wynosi:
35 zł – jeżeli kwota zostanie przelana na konto wskazane przez Organizatora najpóźniej do dnia 3 listopada 2015r. do godz. 23:59 i zaksięgowana na koncie wskazanym przez Organizatora do dnia 5 listopada 2015r. do godziny 23:59.
100 zł – kwota, która będzie pobierana wyłącznie w gotówce w Biurze Zawodów
w dniu 7 listopada 2015r. – jeżeli Organizator zdecyduje się na zapisy dodatkowe.

Opłatę startową należy uiścić przelewając właściwą kwotę na konto podane w trakcie zapisów na stronie www.elektorniczne zapisy.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl