stat
Impreza już się odbyła

Azymut 45 Trail Gdynia Marszewska

Wspólnie z grupą biegową Forest Run zapraszamy na Azymut 45 Trail. Start: ul. Marszewska, parking leśny przy początku "Szlaku Wiewiórki".

paź 3

niedziela, godz. 09:00

Gdynia
bilety 199 zł
przedsprzedaż 79 - 149 zł
To nowa propozycja dla tych, którzy lubią biegać, niekoniecznie z mapą. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą aktywnie spędzać wolne chwile, szukają nowych wyzwań i chcieliby dołączyć do nas i wspólnie tworzyć niepowtarzalną atmosferę, jaka od wielu lat towarzyszy nam nie tylko na trasach, ale także poza nimi. Na mecie, przy ciepłej herbatce z sokiem malinowym można wspaniale spędzić czas...

Imprezy będą rozgrywane raz w miesiącu, równolegle z naszymi stacjonarnymi spotkaniami "Z Mapą do Lasu". Start indywidualny. Bieg będzie się odbywał w lesie na pętlach 2,5-3,5 km, każdy uczestnik sam zdecyduje na trasie czy pokona 1, 2 czy też 3 pętle. Zapewniamy profesjonalny pomiar czasu!

Do uczestnictwa zapraszamy osoby pełnoletnie. Ci, którzy nie mają ukończonych 18 lat, mogą pobiec tylko pod opieką osoby dorosłej.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl