• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Bądź jak Ninja Warrior. Tutaj za darmo możesz trenować street workout i parkour

Damian Konwent
16 maja 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (36)
  • Street workout i parkour w parku Redłowo.
  • Street workout i parkour przy Ergo Arenie.

Chcesz być jak Ninja Warrior? Jednym z elementów przygotowań przez uczestników popularnego programu telewizyjnego jest street workout i parkour. W Trójmieście nie brakuje punktów, w których możesz trenować to za darmo i na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy listę, gdzie je znajdziesz.Mieszkańcy Trójmiasta najlepsi w finale Ninja Warrior Polska Mieszkańcy Trójmiasta najlepsi w finale Ninja Warrior Polska

Czy korzystasz z miejskich punktów street workout i siłowni pod "chmurką"?

Street workout to aktywność fizyczna polegająca na wykorzystywaniu elementów zabudowy miejskiej lub specjalnie wykonywanych do tego celu parków do ćwiczeń opartych głównie o kalistenikę. Natomiast parkour polega na pokonaniu trasy z punktu A do punktu B w najszybszy możliwy sposób.

W Trójmieście nie brakuje miejsc, w których można "rzeźbić" ciało w ten sposób. Jedne mają więcej elementów, drugie mniej. Niektóre są połączone nawet z tzw. siłowniami pod chmurką. Wszystkie łączy jednak wspólna cecha - są darmowe i można z nich korzystać kiedy się chce i ile się chce. Poniżej prezentujemy punkty, w których można je znaleźć.

Co ciekawe, w ramach treningu korzystają z nich m.in. trójmiejscy uczestnicy programu telewizyjnego Ninja Warrior. Może to Ty okażesz się kolejnym?

Tak wyglądały gdańskie zawody street workout w 2021 roku:Gdynia:Punkty street workout i parkour w Gdyni. Punkty street workout i parkour w Gdyni.Sopot:Punkty street workout i parkour w Sopocie. Punkty street workout i parkour w Sopocie.Gdańsk:Punkty street workout i parkour w Gdańsku. Punkty street workout i parkour w Gdańsku.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (36)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

31. Lato Teatralne: Warsztaty tańca izraelskiego

warsztaty, kurs tańca

Poniedziałkowa wędrówka po regionie: szmaragdowe Jezioro Głębokie

25-40 zł
spacer, zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Popołudniowa wycieczka rowerowa po pracy, nad Jezioro Marchowo

30-50 zł
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Forum

Najczęściej czytane