stat
Impreza już się odbyła

Beach Volleyball Business Cup - Oficjalny otwarty trening

Oficjalny otwarty trening drużyn Beach Volleyball Business Cup już w poniedziałek, 23 maja w Sopocie. Na sopockiej plaży przy molo zmierzy się 8 drużyn, a treningowe rozgrywki poprowadzi znany szczypiornista, Damian Wleklak. Okaże się, który team ma największe szanse na wygraną w czerwcu. Jedno jest pewne, trzeba się spieszyć z zapisami, bo miejsc na czerwcowy turniej ubywa.

Otwarte warsztaty cyrkowe

w każdą środę (do 24.04), godz. 18:30 - 20:30

Gdańsk,
bilety 10 zł

Aqua Aerobik

w każdą środę (do 18.12), godz. 18:00 - 18:45

bilety 20 zł
Turniej BVB Cup, czyli jak zwykli ją nazywać fani - siatkówka plażowa, z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Jak zwykle nie brakuje debiutantów. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 18-19 czerwca tradycyjnie w Sopocie. Będzie to już szóste spotkanie sympatyków plażowych rozgrywek siatkówki w Trójmieście. Ideą jest promowanie aktywnej postawy pracodawców, co przekłada się na pozytywne relacje z pracownikami, jak podkreślają sami zainteresowani. Tymczasem każdy z zespołów ciężko trenuje, bo przeciwnicy nie oddają piłki bez walki.

Dlatego miesiąc przed turniejem warto sprawdzić, na co stać team i wziąć udział w otwartym treningu na plaży, w poniedziałek 23 maja br. To jedna z niewielu okazji, gdzie można poćwiczyć grę nie jak zwykle w hali, ale w takich samych warunkach, jak podczas turnieju. - Każdy z nas stara się utrzymać wysoki poziom swoich umiejętności przez cały rok - opowiada Monika Brzozowska, z firmy Torus. - Jednak zwykle z początkiem maja wszyscy spotykamy się na plaży w Sopocie i trenujemy wspólnie.

Ci, którzy otarli się o podium, z pewnością nie oddadzą żadnego seta bez walki. - Po raz pierwszy zagraliśmy w BVBCup rok temu. Zabrakło nam tak niewiele do podium (przyp. red. - drużyna zajęła 4. miejsce). Teraz postaramy się jeszcze bardziej - zapowiada Joanna Pawłowska, z Energa Stadion.

Ostatnie miejsca
Niektórzy z uczestników, żeby wziąć udział w czerwcowym turnieju muszą najpierw przejść wewnętrzne eliminacje w firmie. - Spotykamy się w wiosenno-letnią sobotę na plaży miejskiej w Gdyni i rozgrywamy mecze - opowiada Jakub Pater, z Thomson Reuters. - Zespoły są koedukacyjne. Drużyny z miejsc 1-3 otrzymują medale, a zwycięzcy dodatkowo puchar oraz prawo reprezentowania Thomson Reuters na turnieju BVB Cup.

REJESTRACJA

To unikatowa na skalę kraju atmosfera sprawia, że miejsc na turniej szybko ubywa. - Nie warto czekać ze zgłoszeniem swoich drużyn do ostatniej chwili - mówi Sara Drożdżak, manager ds. relacji z klientami BVB Cup. - Można rejestrować się przez specjalnie przygotowany formularz na stronie www.bvbcup.pl. W 2016 roku w turnieju wzięły udział 32 drużyny z trzech województw. To był rekord! I z pewnością będziemy chcieli go powtórzyć.

Siatkówka inne niż wszystkie
Dotychczasowi uczestnicy chórem podkreślają wyjątkowość rozgrywek, które przez dwa czerwcowe dni skupiają wzrok nie tylko bywalców sopockiej plaży, ale także sympatyków siatkówki plażowej. - Największą zaletą turnieju jest fakt, że w ramach naszych codziennych obowiązków w pracy zasiadamy do stołu celem negocjacji warunków zawieranych transakcji, a po godzinach w mniej formalnych strojach wspólnie wybieramy się na plażę, gdzie zespołowo podejmujemy kolejne wyzwania. To świetna okazja do zawierania relacji i integracji na wielu płaszczyznach, zarówno biznesowych jak i tych nieformalnych - podkreśla jeden z zawodników-pracowników firmy Torus.

Tymczasem już w poniedziałek, 23 maja br. na plaży przy molo w Sopocie, spotka się osiem drużyn, żeby razem potrenować i sprawdzić, na co stać przeciwników. Jak zwykle bezcenny będzie podmuch energii od kibiców, którzy nie raz udowodnili, że swoją energią potrafią uskrzydlić zawodników. Trening rozpocznie się o godz. 18, a poprowadzi go znany szczypiornista - Damian Wleklak.

W ramach wydarzenia

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia