stat
Impreza już się odbyła

Bezpłatna lekcja Latino dla kobiet

Lekcje poprowadzi instruktorka: Dominika Mrowca. Na zajęcia pokazowe obowiązują zapisy drogą mailową na adres lapasion@lapasion.pl lub sms 501 503 135. Uczestnicy otrzymają zwrotnie potwierdzenie o udziale w zajęciach Ilość miejsc ograniczona.

Po lekcji pokazowej możliwe będzie zapisanie się na zajęcia, w środy g.19:30-20:30
O rozpoczęciu zajęć wszystkie zgłoszone osoby zostaną powiadomione odrębną wiadomością

ZASADY SANITARNE
W związku potrzebą zachowania bezpieczeństwa sanitarnego w zajęciach może wziąć udział maksymalnie 12 uczestników + prowadząca + organizator Studia Tańca La Pasion

Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarnymi istnieje konieczność zakrywania nosa i ust w studiu tańca, również na sali tanecznej, a także zachowanie 1,5 metrowego dystansu od pozostałych tańczących.
Zapoznaj się z Regulaminem Sanitarnym http://lapasion.pl/regulamin-sanitarny/

LATINO DLA KOBIET
Dzięki zajęciom Latino dla Kobiet przede wszystkim poczujesz się dobrze i pewnie we własnym ciele. Odkryjesz na nowo swoje piękno i swoją kobiecość. Poprzez choreografie oparte na elementach tańców latynoamerykańskich, salsy czy bachaty, nauczysz się poruszać z gracją i wdziękiem nie tylko na parkiecie, ale też w życiu codziennym.

DOMINIKA MROWCA
Radosna i pełna pasji tancerka oraz certyfikowana instruktorka fitness i stretchingu. Związana z tańcem od siódmego roku życia i od tej pory taniec zawładnął jej sercem bez reszty. Swoje doświadczenie zdobywała jako wieloletnia tancerka tańca towarzyskiego, choreograf dziecięcej grupy taneczno-wokalnej, tancerka spektakli teatralnych, tancerka formacji dancehall oraz grupy pokazowej Movement Crew, która łączyła parkour z tańcem. Od lat czerpie inspiracje z różnych stylów tańca i szkoli swoje umiejętności pod okiem polskich i zagranicznych tancerzy, biorąc udział w wielu warsztatach i festiwalach. Najbliższe jej sercu są jednak rytmy latino. Od kilku lat zakochana w tańcach social takich jak zouk czy bachata.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl