• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Bezpłatne treningi Ultimate Frisbee

Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się w każdą sobotę do 30 kwietnia włącznie. Istnieje możliwość wydłużenia zajęć o sezon letni.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkie odwiedzane przez nas ukraińskie zaprzyjaźnione dzieci do nauki ultimate frisbee, wspólnej zabawy i integracji z lokalnymi dziećmi w podobnym wieku w ekscytującej i radosnej atmosferze. Przyprowadź swoje dzieci na nasze sportowe zajęcie, które odbywają się w każdą sobotę o 12.00 za darmo.

Nie znasz języka?
Trenerzy mówią po ukraińsku, polsku, angielsku, włosku, ale nie martw się, jeśli nie - mówimy uniwersalnym językiem sportu.

Wiek:
I grupa:
wiek od 6 do 10 lat
II grupa: 10 i więcej

Czym jest Ultimate Frisbee:
Ultimate - to bezkontaktowy sport zespołowy, który jest rozgrywany latającym dyskiem. Sport nie ma sędziów, dlatego zawodnicy uczą się zasad fair play i rozstrzygania sporów między sobą.Jest łatwy do nauczenia, przyjemny w zabawie i łatwo sobie na to pozwolić - wszystko, czego potrzebujesz, to frisbee i znajomi.

Альтімат-фрісбі заради миру
Приводьте своїх дітей безкоштовно щосуботи о 12.00 до нас на веселий вид спорту
Ми хотіли б запросити всіх наших відвідувачів українських друзів, дітей дізнатися про альтімат-фрісбі, пограти з нами та мати можливість грати та інтегруватися з місцевими дітьми такого ж віку в захоплюючій та щасливій атмосфері.
Ви не володієте мовою?
Тренери розмовляють українською, польською, англійською, італійською, але не хвилюйтеся, якщо ви цього не знаєте ми розмовляємо універсальною мовою спорту.
Вік:
1 група: від 6 до 10 років
2 група: 10 і вище
Що таке Альтімат-фрісбі:
Альтімат це безконтактний командний вид спорту за допомогою самосуддя, в який грають з літаючим диском-фрісбі.
Це просто вчитися, весело грати, і це легко собі дозволити все, що вам потрібно, це фрісбі і ваші друзі.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl