• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bieg granicami Sopotu

Wiosnę w Sopocie otwieramy biegiem, który ma już swoich miłośników. 22 kwietnia, w sobotę, zapraszamy do udziału w Biegu granicami Sopotu. Uczestnicy pokonują dystans około 20 km w postaci pętli. Start i meta znajdują się na sopockich błoniach. Początek biegu o godz. 12:00.

Trasa biegu jest urozmaicona prowadzi po lesie, plaży i przez miasto Zawodnicy startują razem o godz. 12:00. W biegu mogą wziąć udział uczestnicy, którzy w dniu biegu ukończyli 16 lat. Zadaniem zawodnika jest odnalezienie i zaliczenie wszystkich punktów kontrolnych (PK), rozstawionych przy granicach administracyjnych Miasta Sopotu.

Limit czasu wynosi 210 minut. Po wyczerpaniu limitu czasu zawodnikom będzie odejmowany 1 punkt za każde 5 minut spóźnienia. Gdy zawodnik nie odda karty po upływie 240 minut, nie będzie klasyfikowany w wynikach końcowych biegu. Wręczenie nagród i podsumowanie biegu nastąpi około godz. 16:00.

Organizatorzy zachęcają do zapisów online. Są one możliwe do czwartku 18 kwietnia, do godz. 20:00. Opłata startowa wynosi 50 zł, z Kartą Sopocką 40 zł. Z opłaty startowej zwolnione są osoby, które dniu biegu ukończyły 65 lat.

Wszyscy zawodnicy startujący w imprezie muszą poddać się weryfikacji w Biurze Organizacyjnym w dniu zawodów w godzinach od 10:30 do 11:45. Podczas weryfikacji zawodnicy muszą posiadać dowód tożsamości ze zdjęciem.

Rejestracja na miejscu będzie możliwa tylko wtedy, gdy 18.04.2023 roku nie zapełnią się listy startowe.

Limit miejsc to 200 uczestników

W ramach opłaty wpisowej uczestnik otrzymuje:
- mapę z zaznaczonymi skrytkami
- kartę punktową do potwierdzania znalezionych skrytek
- owoce, wodę lub herbatę
- pamiątkowy medal

Opinie

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl