wiadomości

stat

Biegaj z Adamem Korolem

Mistrz olimpijski z Pekinu będzie gościem imprezy "Biegaj z MOSiR Gdańsk i Gazetą Wyborczą". 2 listopada wszyscy chętnie mogą się spotkać z Adamem Korolem. Do pokonania będzie dystans pięciu kilometrów. Start około godziny 13.00 przy molo w Brzeźnie

.

- Atrakcją naszych biegów jest udział znanych wybrzeżowych sportowców. Biegali z nami piłkarze Krzysztof Brede, Mateusz Bąk, Andrzej Rybski, Maciej Rogalski, koszykarz Filip Dylewicz, siatkarze Wojciech Winnik i Waldemar Świrydowicz oraz gimnastyk Leszek Blanik. Na niedzielę udało nam się zaprosić drugiego mistrza olimpijskiego, tym razem w wioślarstwie - informuje Grzegorz Pawelec z MOSiR.

Trasa biegu poprowadzona zostanie alejką spacerową i duktem leśnym wzdłuż ścieżki rowerowej oraz ścieżkami Parku Nadmorskiego im. Ronalda Reagana. W biegu wystartować mogą wszyscy chętni, którzy nie mają przeciwwskazań lekarskich. Dystans wynosi około 5 km z przerwą na krótki odpoczynek, podczas którego uczestnicy biegu wykonują ćwiczenia gimnastyczne. Przed rozpoczęciem biegu każdy uczestnik dostanie opaskę na rękę, na której umieści swoje imię i nazwisko. Po jego zakończeniu opaskę wrzuca się do specjalnej urny, z której losowany będzie szczęśliwy zwycięzca.

- Listopadowe spotkanie będzie ósmą z kolei edycją biegu. Spotykamy się w każdą pierwszą niedzielę miesiąca (za wyjątkiem lipca, sierpnia i września). Nasza impreza ma wymiar rekreacyjny i jest adresowana do miłośników ruchu w każdym wieku. Liczy się uczestnictwo, a nie kolejność na mecie - podkreśla Pawelec.

Wśród wszystkich biegnących rozlosowane zostaną dwa odtwarzacze MP4. Atrakcyjne upominki funduje "Gazeta Wyborcza". W poprzednich edycjach były to: aparat cyfrowy, odtwarzacze MP3, MP4, DVD, mini wieża hi-fi i stacjonarny rower treningowy oraz satelitarna nawigacja samochodowa.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij