wiadomości

stat

Biegali z Rybskim i Rogalskim

Najnowszy artukuł na ten temat

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Po raz siódmy w tym roku, ale po raz pierwszy po wakacjach Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku oraz Gazeta Wyborcza zaprosili do wspólnego biegania. Gwiazdami imprezy byli piłkarze Lechii Gdańsk: Andrzej Rybski i Maciej Rogalski. Kolejne biegowe spotkanie odbędzie się 2 listopada.Trasa biegu wiodła duktem leśnym, a pierwszy przystanek na gimnastykę przygotowany został w okolicy oczka wodnego w Parku Nadmorskim. Było słonecznie, ale wietrznie. Na start zdecydowało się około 40 osób. Nie chodziło tutaj o tempo i czas. W trakcie biegu zarządzono na przykład przerwę na ćwiczenia rozciągające.

Meta znajdowała się przy molo w Brzeźnie. Wszyscy uczestnicy wzięli udział w losowaniu nawigacji samochodowej TomTom One. Nagrodę Gazety Wyborczej wygrał gimnazjalista Sławomir Klinkosz. Szczęśliwy dla niego kupon wyciągnął Rybski, a wszystkie losy w urnie starannie wymieszał Rogalski. Piłkarze Lechii oczywiście mieli czas, aby stanąć ze wszystkimi chętnymi do wspólnych zdjęć oraz nikomu nie odmówili autografów.

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl