• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Biegowa Sztafeta Firm

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa na wydarzenie integrujące świat współczesny ze starożytną ideą kalos kagathos ("piękny i dobry"). W niedzielę 28 września br. na terenie Kampusu Akademii Wychowania Fizycznegoi Sportu w Gdańsku odbędzie się premierowa impreza sportowo-rekreacyjna Biegowa Sztafeta Firm.

Relacja z imprezy

W tym roku Sztafeta Firm zbiega się z uroczystymi obchodami 45-lecia AWFiS w Gdańsku. Bieg sztafetowy to klasyczne wyzwanie z zakresu team building. Do udziału zapraszamy pracowników, kierowników, managerów, dyrektorów i prezesów, którzy szukają nowych pomysłów na skuteczne zintegrowanie zespołu. Firma może być reprezentowana przez dowolną liczbę drużyn.

Wybierz dystans i zarejestruj drużynę

4 x 2,5 km lub 4 x 5 km. Dobierz dystans do swoich możliwości i ambicji sportowych. W skład drużyny wchodzą cztery osoby. Może on być damski, męski lub mieszany w dowolnej konfiguracji. Opłata startowa od drużyny wynosi 300 zł netto i może być zaliczona bezpośrednio w koszty działalności.
Zarejestruj drużynę wypełniając formularz elektroniczny

Pokaż moc i siłę Waszej Firmy

Podczas biegu obowiązuje strój firmowy, który pozwoli na identyfikację wizualną Twojej Firmy. Może to być T-shirt z logotypem lub nazwą Firmy albo bardziej wyszukane przebranie. Wszystkie chwyty dozwolone, aby pokazać siłę, moc i zaskoczyć przeciwnika już na starcie. Przygotujcie też baner do umieszczenia na trasie biegu.

Piknik Firmowy

W pakiecie startowym każda drużyna otrzyma LunchBox z delikatesami i napojami. Po biegu będzie można celebrować sportowe emocje z przyjaciółmi i znajomymi przy wspólnym firmowym stole.

Biegam - wybieram - pomagam

Biegowa rywalizacja przedstawicieli firm i instytucji będzie spiritus movens dla realizacji projektów zgłoszonych do Konkursu przez pomorskie stowarzyszenia i fundacje. O tym, które projekty uzyskają wsparcie finansowe - grant w wysokości 10.000 zł - zadecydują uczestnicy Sztafety Firm w głosowaniu internetowym.

Radość, Zdrowie i Energia

Zarażajmy radością i energią. W q-pie siła! W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Patroni Sztafety Firm

TVP 3 Gdańsk, Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk, Agencja Rozwoju Pomorza, Pracodawcy Pomorza, Biznesnafali.pl

Dyrektor Sztafety Firm:
profesor Wojciech Ratkowski, Szef Katedry Lekkiej Atletyki AWFiS w Gdańsku.

Harmonogram imprezy:

- 9.00 - 13.00 - Odbiór pakietów startowych przez Kapitanów
-11.00 - 11.30 - Starty drużyn na dystans 4 x 2,5 km
-13.00 - 13.30 - Starty drużyn na dystans 4 x 5 km
-14.00 - Dekoracje zwycięzców 4 x 2,5 km
-17.00 - Dekoracje zwycięzców 4 x 5 km

Zapraszamy zarówno początkujących, jak i doświadczonych biegaczy!

Obowiązuje limit 250 drużyn na każdy dystans.

Schemat trasy biegu
Schemat trasy biegu


KONKURS DLA POMORSKICH ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Do zdobycia grant w wysokości 10.000 zł na realizację projektu w konkursie przeprowadzanym przez organizatorów SZTAFETY FIRM.

Biegowa rywalizacja przedstawicieli firm i instytucji będzie spiritus movens dla realizacji projektów zgłoszonych do Konkursu przez pomorskie stowarzyszenia i fundacje. O tym, które projekty uzyskają wsparcie finansowe zadecydują uczestnicy Sztafety Firm w głosowaniu internetowym.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.sztafetafirm.org Wypełniony formularz należy przesłać mailowo do 9 lipca br. W I etapie konkursu zostanie wybranych 6 projektów. Uczestnicy sztafet będą oddawać swoje głosy w II etapie konkursu. Wybrane projekty będą prezentowane na stronie internetowej i funpagu Organizatora oraz promowane za pośrednictwem mediów.

Każdy projekt ma szansę zostać zauważonym. Do udziału w konkursie zachęca przejrzysta formuła, TRANSPARENTNOŚĆ przekazania i rozliczenia środków z przyznanego grantu oraz szeroka akcja promocyjna zwycięskich projektów wśród przedstawicieli pomorskiego biznesu.

Przeczytaj także

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl