stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska - Strzyża Brętowo

  • niedziela, 27 września 2015
  • Lokalizacja
    Gdańsk, Strzyża Brętowo
  • Bilety
    wstęp wolny

Niestety wakacje, wysokie temperatury i duże ilości słońca już się skończyły, ale jak to mówią- gdzie jedno się kończy drugie się zaczyna. I tym sposobem rozpoczynamy Jesienną Edycję Biegowego Grand Prix Dzielnic Gdańska!

W Jesiennej Edycji przygotowaliśmy dla Was 3 niedziele pod rząd świetnej zabawy i sportowej rywalizacji. Zaczynamy 20.09 w Parku Oruńskim, gdzie odbędzie się edycja GP Orunia- św. Wojciech- Lipce. Tydzień później -27.09 spotkamy się na edycji GP Strzyża Brętowo- przy pomniku Gen. Stanisława Maczka przy ul. Wojska Polskiego. Całość cyklu 2015 zakończymy edycją GP Siedlce-im. Antoniego Browarczyka, która odbędzie się 4 października w Parku Bema!

Na jesieni chcemy zachęcić wszystkie szkoły do czynnego udziału w naszym sportowym projekcie, jakim jest Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska. Wprowadzamy Klasyfikację Szkół, w której za zajęcie pierwszego miejsca szkoła otrzyma 20 wejściówek do JUMP CITY oraz do LOOPY'S WORLD. Regulamin i formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie internetowej. W Klasyfikacji Szkół bierze się pod uwagę Edycję Jesienną, czyli biegi z 20.09,27.09 oraz 04.10.

Przypominamy, że udział w biegach jest całkowicie bezpłatny. Zachęcamy całe rodziny do wzięcia udziału w Biegowym Grand Prix Dzielnic Gdańska i do zapisów na stronie internetowej bieginadzielnicach.pl

Organizatorzy:
Klub Lekkoatletyczny Lechia Gdańsk, Rady Dzielnic: Zaspa Młyniec, Wrzeszcz Górny, Brętowo, Strzyża, Ujeścisko - Łostowice, Orunia św. Wojciech Lipce, Siedlce.

Partner:
Dział ds. Promocji Miasta Gdańska
Fundacja Mam Marzenie
Biegowy Świat

Patronat Honorowy:
Prezydent Gdańsk Pan Paweł Adamowicz

Zdjęcia:
Słodkowski Fotografia

Sponsorzy:
MK Bowling, Polar, Sportowe Suple, Acel, Primavera, Loopy's World, , MasuMasu, Lilu, Jump City, Good Speed,

Patroni medialni:
Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk, Pomorska TV, Magazyn Together

Partnerzy logistyczni:
Zarząd Dróg i Zieleni, Zarząd Transportu Miejskiego, Regionalne Centrum Wolontariatu Gdańsk, Good Time -pomiar czasu

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl