stat
Impreza już się odbyła

Biegowy POTOP

Biegasz? To świetnie! Chodzisz z kijami Nordic Walking? Super! Twoim życiowym powołaniem jest kibicować innym? Fantastycznie! Jakiekolwiek są Twoje cele, wszystkie są dla nas ważne. Dlatego zbieramy się w dużą grupę i w wesołym aktywnym gronie tworzymy Biegowy Potop, czyli jedyną w swoim rodzaju imprezę, która łączy sport, zabawę i zwiedzanie.

sie 8

niedziela, godz. 11:00

Wejherowo
bilety 45-60 zł
sie 15

niedziela, godz. 9:45 - 13:00

Gdańsk Górki Wschodnie, Parking
Wstęp wolny
Mamy miejsce dla każdego! Twoja aktywność podczas imprezy może mieć różne oblicza. Możesz biegać, możesz chodzić z kijkami a możesz po prostu kibicować innym. Znajdziesz tu zarówno biegowe wyzwanie i sportową rywalizację, jak i fajny sposób na poznawanie innych aktywnych ludzi.
Kibicujesz? Załóż naszą koszulkę i wspieraj zawodników! A jeżeli lubisz ostrą sportową rywalizację w biegach, nie zabraknie Ci wyzwań. Wybierz dystans, który Ci odpowiada: 5, 10 lub 15 km i walcz o zwycięstwo! Ci, którzy uprawiają Nordic Walking będą się ścigać na 5 km. Będziemy biegać i chodzić po malowniczej trasie trailowej, wśród lasów, pagórków, w przepięknej szwedzkiej scenerii.

Po ceremonii medalowej i szybkiej przebiórce ruszymy wspólnie na autokarową wycieczkę z przewodnikiem. Wycieczka da Ci szansę poznać najpiękniejsze miejsca historycznego Kalmaru. Zobaczysz tu min. słynny renesansowy zamek związany z Unią Kalmarską i spędzisz trochę czasu wolnego w mieście. A po wycieczce wracamy na statek, gdzie czeka podsumowanie imprezy i ciekawa prezentacja zaproszonych gości specjalnych! Prowadzącym spotkanie jest Krzysztof Kwacz , twórca popularnego bloga On the move, na łamach którego codziennie motywuje tysiące ludzi do aktywności i biegania. Na zakończenie zapraszamy na dyskotekę do rana w gronie biegaczy!


Gość specjalny, ambasador imprezy
Chris Kwacz
 
Chris Kwacz, twórca popularnego bloga On The Move i zapalony biegacz długodystansowy od wielu lat. Ma na koncie starty w wyścigach na całym świecie, uwielbia bieganie ultra w terenie i codziennie motywuje tysiące ludzi do aktywności fizycznej i zachęca do rozpoczęcia niesamowitej przygody z bieganiem!
https://onthemove.com.pl/
 
Uwaga: link do zapisów na wybrany dystans biegu oraz trasę Nordic Walking otrzymasz poprzez SMS najwcześniej tydzień przed wypłynięciem.
 
Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji przedpołudnie na trasach do biegania lub Nordic Walking, popołudnie na wycieczce z przewodnikiem.
Wypłynięcia: 27.09.2020 i 08.11.2020 

Promocja! Teraz w cenie od 429 zł 329 zł na osobę:
 rejs promem do Szwecji i z powrotem;
 rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;
 śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
 miejsce w kabinie wew. 2-os. z łazienką i TV (2 noclegi);
 start w biegu na 5, 10 lub 15 km lub nordic walking 5 km;
 transport autokarem do ośrodka biegowego i z powrotem;
 wycieczka autokarowa z przewodnikiem;
 prezentacje gości specjalnych;
 medal oraz koszulka dla każdego uczestnika oraz nagrody dla zwycięzców;
 ubezpieczenie NW i KL.
 
Uwaga: trasa przełajowa (trail) - prosimy o przygotowanie odpowiedniego obuwia.
 
Nowa trasa! W listopadzie Biegowy Potop odbędzie się na nowej trasie i w nowym miejscu! Obserwuj stronę, niedługo podamy więcej informacji.
Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl