stat
Impreza już się odbyła

Biegowy POTOP

Lubisz biegi albo Nordic Walking? Przebiegnij lub przejdź z nami trailowe trasy, a potem zwiedzaj Szwecję w czasie autokarowej wycieczki. Zabierz dzieci mamy dla nich specjalny dystans!

paź 3

niedziela, godz. 09:00

Gdynia
bilety 199 zł
przedsprzedaż 79 - 149 zł
Każdy z nas potrzebuje aktywności, a jakiekolwiek są Twoje cele, wszystkie są dla nas ważne. Biegasz? To świetnie! Chodzisz z kijami Nordic Walking? Super! Twoim życiowym powołaniem jest kibicować innym? Fantastycznie! Chcesz zachęcić dziecko do aktywności? Jeszcze lepiej! Biegowy Potop to jedyna w swoim rodzaju impreza, która łączy sport, rekreację i zwiedzanie oraz jest naprawdę dla wszystkich.

Mamy miejsce dla każdego: dla dorosłych i dzieci, dla sportowców i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z ruchem. Twoja aktywność podczas imprezy może mieć różne oblicza. Możesz biegać, możesz chodzić z kijkami, a możesz po prostu kibicować innym albo wspierać swoje dziecko startujące na krótkim dystansie. Znajdziesz tu zarówno biegowe wyzwanie, jak i fajny sposób na rekreację oraz poruszanie się w otoczeniu pięknej przyrody.

Jeżeli wolisz sportową rywalizację, nie zabraknie Ci wyzwań. Wybierz dystans biegu, który Ci odpowiada: 5, 10 lub 15 km i walcz o zwycięstwo! Ci, którzy uprawiają Nordic Walking, będą się ścigać na 5 km. Będziemy biegać i chodzić po malowniczej trasie trailowej, wśród lasów, pagórków, w przepięknej szwedzkiej scenerii. Specjalnie dla dzieci mamy krótkie dystanse w grupach wiekowych i medale, co zachęci je do rozwijania sportowej pasji.

Po wręczeniu medali i szybkiej przebiórce ruszymy wspólnie na autokarową wycieczkę z przewodnikiem. Wycieczka da Ci szansę poznać najpiękniejsze miejsca historycznej Karlskrony, której zabytki zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. A po wycieczce wracamy na statek, gdzie czeka podsumowanie imprezy. Prowadzącym spotkanie jest Chris Kwacz, twórca popularnego bloga On the move, na łamach którego codziennie motywuje tysiące ludzi do aktywności i biegania.


Gość specjalny, ambasador imprezy
Chris Kwacz
 
Twórca popularnego bloga On the move i zapalony biegacz długodystansowy od wielu lat. Ma na koncie kilkadziesiąt startów. Prawdziwy Mistrz - jego aktualnym celem jest złamanie granicy 3 godzin w maratonie, bo jego życiówka wynosi 03:09!
https://onthemove.com.pl/

 
Uwaga: link do zapisów na wybrany dystans biegu oraz trasę Nordic Walking otrzymasz poprzez SMS najwcześniej tydzień przed wypłynięciem.
 
Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji przedpołudnie na trasach do biegania lub Nordic Walking, popołudnie na wycieczce z przewodnikiem.

Wypłynięcie: 06.06.2021
 
Promocja! Teraz w cenie od 399 zł na osobę:

- rejs promem do Szwecji i z powrotem;
- śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
- miejsce w kabinie wew. 2-os. z łazienką (2 noclegi);
- start w biegu na 5, 10 lub 15 km lub w trasie Nordic Walking 5 km oraz bieg dla dzieci;
- transport autokarem do ośrodka biegowego i z powrotem;
- wycieczka autokarowa z przewodnikiem;
- pakiety startowe przygotowane przez firmę Chias;
- medal dla każdego uczestnika oraz nagrody dla wygrywających;
- ubezpieczenie NW i KL
- oraz pamiątkowa koszulka
Uwaga: trasa przełajowa (trail) - prosimy o przygotowanie odpowiedniego obuwia.
 
Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl