stat
PATRONAT

Biegun - Ruchome Piaski (1 opinia)

Jeżeli Twoją pasją jest sport i uwielbiasz wyzwania - niezależnie czy jesteś początkującym amatorem czy wytrawnym biegaczem - to ten bieg jest alternatywą dla Ciebie. 14 i 15 lipca odbędzie się druga edycja biegu Biegun: Ruchome Piaski. Organizatorem wydarzenia jest Adventure Park Gdynia Kolibki.

Tym razem przygotowujemy dla was 3 km pętlę, którą będziecie mogli pokonać 1, 2, 3 lub 4 razy! Trasa tradycyjnie już zahaczy o przepiękną gdyńską plażę, ale jak się pewnie spodziewacie, tam również przygotujemy dla was mnóstwo atrakcji.

Program:
14 lipca (sobota)

8:00 start fali ELITE
11:00 start fali I
12:00 start fali II
13:00 start fali III
14:00 start fali IV
15:00 start fali V

15 lipca (niedziela)
10:00 bieg rodzinny
12:00 sztafeta firm i drużyn sportowych
14:00 nowość - bieg z psem
+ dobra zabawa dla dzieci na mini torze przeszkód Stopek

ZAPISY

Biegun to niepowtarzalne i wyjątkowe wydarzenie sportowe. To nie wyścig, a wyzwanie, które każdy zawodnik stawia sobie indywidualnie. Ty decydujesz. Ty biegasz dokładnie tyle, ile będziesz w stanie. Jedynym ograniczeniem jesteś Ty sam. Biegun skonstruowany jest tak, by każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym, że sprawdza siebie i swoje umiejętności.

Wyjątkowa formuła imprezy polegająca na tym, że to uczestnik sam decyduje ile przebiegnie przyciąga śmiałków z różnych środowisk o różnym stopniu przygotowania kondycyjnego. Biegun jest bardzo pozytywnie odbierany w środowisku sportowym o czym świadczyć może obecność na starcie ekip biegowych, outdoorowych i crossfitowych: Koniuchy OCR,BigYellowFoot Adventure Challenge, xRunners, Dirty Sparrows, Husaria Race Team, MTB - Małe Trójmiasto Biega, Ebrogym Padł Na Ryj Team czy Wild Team.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia Biegun jest Kolibki Adventure Park Gdynia. Ponad 12 lat doświadczenia w organizacji eventów firmowych, imprez integracyjnych, pikników i rajdów terenowych. Od 10 lat prowadzi największy w Polsce park przygody. Organizator pierwszej w Polsce imprezy samochodowej Wrak Race, a także uznanego przez prasę branżową, najtrudniejszego biegu terenowego - Bieg Morskiego Komandosa, w którym wprawieni biegacze już od 8 lat mierzą swoje siły.

Partnerami wydarzenia są:
Gdyńskie Centrum Sportu
BigYellowFoot Events

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Zapisy na stronie: www.zapisy.sts-timing.pl/241

Opinie (1)

  • Super impreza

    Impreza była przednia super atrakcje ...wszystko na najwyższym poziomie. .. jeden tylko jeden malutki minusik

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl