• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bifor Przedsylwestrowy integracja +jam session

kwi 12-13

piątek - sobota, godz. 19:10

bilety 25 zł
kwi 14

niedziela, godz. 13:00

Gdynia, Jana z Kolna 5
bilety 65 zł
ulgowy 20 zł
przedsprzedaż 50 zł
JAM SESSION WARSZTATY TANECZNE GRA INTEGRACYJNA

Hej hej, Brzeźno i okolice!

Wasza załoga Projektorni stwierdziła, że do Sylwestra trzeba się należycie przygotować! Zapraszamy więc Was na sobotni, przedsylwestrowy Bifor w Projektorni GAK!
Każdy z Was zapewne już wie, co będzie robił w Sylwestra, ale czy pomyśleliście też o planach na dzień poprzedzający uroczysty koniec roku? Tak się składa, że możemy pomóc Wam odpowiedzieć na to pytanie!

Przychodzimy do Was z propozycją nie do odrzucenia, czyli z atrakcjami, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie! Chcemy w ten dzień stworzyć dla Was swobodną przestrzeń, w której będziecie mogli artystycznie wyrazić siebie lub po prostu przyjemnie spędzić czas, podczas muzyki na żywo. Będzie to doskonały moment, na naładowanie się pozytywną energią, by z radością i zapałem wejść w nowy rok!

Jednorazowy koszt wstępu na wydarzenie/ wszystkie wydarzenia to 5 zł, płatne w kasie obiektu.

A co takiego dokładnie przyszykowaliśmy dla Was?

Budzi się miasto gra integracyjna
G 15:30  tłumaczenie zasad
G 16:00 19:45 gramy!
Opis:
Wydarzenie nawiązuje do starej gry słownej pt. Mafia. Mówiąc najprościej, w Mafii chodzi o to, żeby uratować obywateli miasta, zanim zaczną po kolei znikać w tajemniczych okolicznościach.
Zagramy co najmniej 3 gry, więc wpadajcie do nas śmiało, o godzinie która Wam pasuje! Obowiązują zapisy.

Warsztaty taneczne
G 19:45 20:30
Opis:

Warsztaty taneczne odbędą się pod kuratelą profesjonalnych muzyków i tancerki. Uczestnicy warsztatów, razem z osobami prowadzącymi będą wspólnie wykonywać ćwiczenia, by potem razem bawić muzyką i tańcem na scenie. Są one wstępem do taneczno muzycznego jam session, które odbędzie się po nich. Nauczycie się na nich podstaw sztuki tańca improwizowanego. Ułatwią Wam wyczucie muzyki oraz sprawią, że Wasze ruchy będą odważniejsze, dzięki nowo zyskanej pewności siebie. Obowiązują zapisy.

Jam session muzyczno taneczne
G 20:30 21:30
Opis:

Tutaj stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę! Nie musisz mieć doświadczenia, gdyż zapewniamy prowadzących artystów. Każdy z Was może przyjść ze swoim instrumentem, będzie możliwość podłączenia do prądu, lecz jest ona ograniczona. Preferujemy więc instrumenty akustyczne. Wpadaj, nawet jeśli jesteś totalnym laikiem.
Gorąco zapraszamy również osoby, które chcą spędzić ten dzień w czilowej atmosferze, słuchając muzyki, rozmawiając ze znajomymi podczas picia kawy lub herbaty.
Zapewniamy darmowe ciastka! Obowiązują zapisy.

Muzycy prowadzący:
OLEG DZIEWANOWSKI muzyk, kompozytor, performer, twórca instalacji multimedialnych. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku i w Hanowerze. Chętnie wchodzi w interakcje z rożnymi dziedzinami sztuki w poszukiwaniu nowych form dialogu.
DOMINIK KAPUSTA muzyk, miłośnik przyrody, dźwięków i sztucznej inteligencji. Czerpie inspiracje z wielu gatunków muzycznych, tańca oraz ze styku elektroniki z naturą. W przeszłości związany z net-labelem Umbrella Noize Collective.
 
Podsumowanie:
Kiedy?
30.12.23 sobota, godziny 16:00 22:00
Gdzie?
Projektornia GAK, ul Dworska 29 a
Co?
Gra integracyjna; warsztaty taneczne; jam session muzyczno taneczne
Za ile?
5 zł płatne jednorazowo za wstęp, niezależnie od tego, ile czasu chcesz z nami spędzić i w czym chcesz wziąć udział
Dla kogo?
Dorośli i młodzież od 15 roku życia

Na wszystkie punkty programu obowiązują zapisy! Chcemy wiedzieć, na jaką ilość osób mamy się przygotować. Jeśli jednak w ostatniej chwili postanowisz, aby spontanicznie nas odwiedzić tego dnia przychodź śmiało! Na pewno znajdziemy miejsce.


Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl
58 343 46 91

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    5 zł
Jednorazowy koszt wstępu na wydarzenie/ wszystkie wydarzenia to 5 zł, płatne w kasie obiektu.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl