• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Bilard w Trójmieście. Gdzie i za ile?

ras.
18 września 2021, godz. 18:00 
Opinie (35)
W Trójmieście nie brakuje miejsc do gry w bilard. Wraz z końcem lata, frekwencja przy stołach zacznie rosnąć. W Trójmieście nie brakuje miejsc do gry w bilard. Wraz z końcem lata, frekwencja przy stołach zacznie rosnąć.

Kluby bilardowe w Trójmieście szykują się na sezon jesienny. Co roku wraz z końcem lata, frekwencja rośnie a stoły znów są oblegane. Przypominamy gdzie i za ile można zarezerwować stół na partyjkę ze znajomymi i nie tylko. Za godzinę gry zazwyczaj trzeba zapłacić od 18 do 25 zł.

Jak często grywasz w bilard?

Centrum U7 zaprasza do Gdańska i GdyniFunkcjonujące od blisko 25 lat Centrum U7 ma w swojej ofercie nie tylko możliwość skorzystania z torów bowlingowych, ale również grę w bilard. Od ubiegłego roku sieć ma już trzy lokalizacje w Trójmieście, bo do obiektów w Gdańsku GłównymMapkaGdyniMapka dołączył nowoczesny lokal w  Galerii Metropolia we WrzeszczuMapka.

W gdańskich obiektach do dyspozycji jest 10 i 5 stołów, a w Gdyni 4. Od niedzieli do czwartku za godzinę gry zapłacimy 20 zł. W piątki i soboty cena wynosi 25 zł. Rezerwacji można dokonywać online.

Kultowy Green Club na ZaspieGreen Club przy ul. HynkaMapka reklamuje się jako największy klub bilardowy w Trójmieście. Na 500 m kw. powierzchni przeznaczonej dla gości do dyspozycji jest 16 stołów bilardowych i 2 do snookera.

Za godzinę gry zapłacimy 20 (bilard) lub 25 zł (snooker). Dodatkowo można sporo zaoszczędzić decydując się na zakup 10-godzinnego karnetu (150/200 zł). W klubie organizowane są liczne turnieje dla amatorów oraz profesjonalistów. Cykliczny, poniedziałkowy turniej półprofesjonalny ściąga rzeszę graczy z całego Trójmiasta i okolic. Dla chętnych organizowane są także zajęcia indywidualne z nauki gry.

Zobacz archiwalny film z 2015 roku i poznaj zasady gry w 8 bilCK Bowling w Centrum KowaleBilard często gości w klubach bowlingowych i CK Bowling w Centrum Kowale przy ul. Staropolskiej Mapka nie jest wyjątkiem. Do dyspozycji są 2 stoły, a godzina gry kosztuje 18 zł. Stół można zarezerwować także na 30 minut w cenie 10 zł.

MK Bowling w C.H. ManhattanCztery stoły bilardowe mają do dyspozycji goście MK Bowling, które funkcjonuje w C.H. Manhattan przy al. Grunwaldzkiej 82Mapka. Za godzinę gry zapłacimy 25 zł.

Klub bilardowy "8bila""8bila" przy ul. Jana z Kolna 36Mapka wyposażony jest w 9 stołów do bilarda i 1 do snookera. Za godzinę gry zapłacimy 20 lub 24 zł, a taniej wyjdzie przy 10-godzinnych karnetach (130/150 zł). Dodatkowo w poniedziałki i środy o godz. 17:15 klub zaprasza do rywalizacji w amatorskich turniejach.

Zobacz speców od bilardowych trików w akcji. Materiał archiwalny z 2016 roku

ras.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (35)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Turniej siatkówki plażowej Ziaja Cup 2022

turniej

Warsztaty rolowania i rozciągania

warsztaty

Activo - Bory Tucholskie 1- Leśny Szlak

zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Forum