stat
Impreza już się odbyła

Body Movement - warsztat fitnessowy

BODY MOVEMENT to wydarzenie rekreacyjno-fitnessowe zarówno dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z ruchem, jak i dla prawdziwych fitnessowych entuzjastów. Gwarantujemy Wam 3h świetnie uzupełniających się lekcji fitnessowych w niecodziennych odsłonach. Zaprezentujemy Wam nowe spojrzenie na pozornie znane Wam zajęcia spalające, WZMACNIAJĄCE, stabilizujące, mobilizacyjne i rozciągająco-relaksacyjne.

W programie:
17.00 DANCE WORKOUT
18.00 ANIMAL FLOW
19.00 BODY MENTAL

W przerwie miedzy kolejnymi lekcjami zapraszamy Was na zdrowe i pyszne przekąski.

DANCE WORKOUT to energetyczny trening cardio, łączący choreografię różnych form tanecznych z elementami fitness. Ten trening kondycyjny, popoprawia krążenie krwi, wpływa na koordynację ruchową i wzmacnia wszystkie grupy mięśniowe.
To gwarancja spalenia setek kalorii przy dodającej energii rytmicznej muzyce i solidna rozgrzewka przed kolejnymi treningami.

ANIMAL FLOW jest bardzo efektywnym, ale też efektownym treningiem fitness, który naśladuje ruchy charakterystyczne obecnie dla świata zwierząt. W rzeczywistości przyjmowane podczas sesji pozycje mają odzwierciedlać te, które były naturalnymi dla przodków człowieka. Ćwiczenia stabilizują kręgosłup, a wielopłaszczyznowe ruchy powodują większą świadomość pracy z ciałem.

BODY MENTAL to zajęcia wzmacniające, którym towarzyszy silna koncentracja i skupienie na czuciu głębokim i oddechu. To system ćwiczeń o charakterze choreografii z wykorzystaniem pozycji i figur z zajęć mentalnych takich jak np. joga czy pilates.

Prowadzący:
Natalia Wojdak
Magdalena Mania Poborca
Agnieszka Nawrot

Termin/godzina:
10.10.2020 (sobota)
17:00-20.20

Na warsztaty obowiązują zapisy. Mamy dla Was 22 bezpiecznych miejsc. By zagwarantować sobie pewne miejsce, zapisz się już dziś.

Zapisy i więcej informacji:
magdalena.poborca@gmail.com
lub: 503 158 463

Miejsce warsztatów:
CITYFIT Gdańsk
OLIVIA Business Centre, Budynek OLIVIA SIX

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl