• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Brak sanek w sklepach. Ile zapłacisz za używane? Oferty nawet za 300 zł

Jedne z najciekawszych używanych "okazów", które można znaleźć w internetowych ogłoszeniach.
Jedne z najciekawszych używanych "okazów", które można znaleźć w internetowych ogłoszeniach. fot. Facebook

Sklepy ze sprzętem sportowym od dłuższego czasu świecą pustkami w kwestii sanek, ślizgaczy czy jabłuszek. Zima znów zawitała do Trójmiasta, więc chętnych do skorzystania z jej uroków nie brakuje. W internetowych ogłoszeniach można kupić używane przedmioty po niższych cenach, ale i nie tylko. Najwięksi "biznesmeni" wystawiają swoje "okazy" nawet za... 200 czy 300 zł.
Ile jesteś w stanie zapłacić za używane sanki?

Zobacz wyniki (932)
Pierwsza połowa stycznia była naprawdę udana dla dzieci, ale i nie tylko, gdyż na górkach pokrytych śniegiem od rana do nocy aktywni byli młodsi i starsi. Przekonała się o tym również branża, gdyż w niektórych sklepach sanki, jabłuszka czy inne podobne artykuły wyprzedawały się nawet w kilka godzin.

Dokąd na sanki?Po kilkudniowej odwilży do Trójmiasta ponownie zawitało zimowe szaleństwo. Jednak w sklepach nadal próżno szukać sprzętu, który mógłby posłużyć w najbliższym czasie.

- Co jakiś czas otrzymujemy dostawy, ale jest to niewielka liczba sanek, ślizgaczy itd., więc czasami znikają jeszcze tego samego dnia, w którym zostają wyłożone na półki. Znamy zapotrzebowanie, ale czekamy na zaopatrzenie - zdradza nam pracownik jednej z największych "sieciówek" ze sprzętem sportowym.

Atrakcje sportowe w Trójmieście na cały weekend - Kalendarz imprezSaneczkowe "oblężenie" w Osowej.Na reakcje nie trzeba było czekać długo. Natychmiast znaleźli się tacy, którzy nagle przypomnieli sobie o sprzęcie zimowym, który czasami od lat zalegał w garażu czy piwnicy. Używane akcesoria zaczęli wystawiać w internetowych ogłoszeniach.

Znaleźli sposób na zamknięte wyciągiMa to jednak dwie strony medalu - są aukcje, w których możemy nabyć je w promocyjnej cenie 20, 30, 40 zł. Co ciekawe, są i "biznesmeni", którzy wykorzystując aspekt popytu, wystawiają swoje przedmioty nawet za... 300 zł.

Synoptycy w najbliższych dniach przewidują przymrozki, więc to znak, że będziemy mogli nacieszyć się jeszcze zimą. Pozostaje jednak kwestia, czy znajdą się tacy, którzy będą gotowi przepłacić, by skorzystać z jej uroków, być może ostatnich w tym sezonie.

Kuligi dozwolone, choć z ograniczeniami. Ile kosztują, gdzie i jak są organizowane?Popularne wyciągi narciarskie na Pomorzu:

Opinie wybrane


wszystkie opinie (54)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Wydarzenia

Festyn Siedlecki
festyn, zajęcia rekreacyjne
maj 27
piątek, g. 10:00 - 18:00
Gdańsk, SP 14
Wstęp wolny
Mały Memoriał Żylewicza
w plenerze, festyn, zajęcia rekreacyjne
maj 27
piątek, g. 14:00- 17:00
Gdańsk, Stadion lekkoatletyki i rugby
Wstęp wolny
Miednica - centrum dowodzenia kobiety
warsztaty, zajęcia rekreacyjne
maj 27
piątek, g. 19:30 - 21:00
Pogórze, Mandala
60 zł

Forum