• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

BrassWood - Yoga i Oddech

 • niedziela, 7 sierpnia 2022, godz. 10:00
 • Lokalizacja
  Małe Molo Sopot, al. Franciszka Mamuszki 10
 • Bilety
  30

Jeśli próbujesz odnaleźć spokój we wszechogarniającym pędzie, poczuć harmonię ruchu, bądź odetchnąć pełną piersią, to niedzielne spotkanie jest idealnie dla Ciebie. Spróbuj odpowiedzieć sobie na pytania - jak często zdarza Ci się obserwować swój oddech? Skupiasz się na oddychaniu nosem, czy przy większej aktywności zaczynasz brać wdech przez usta? Czy zwracasz uwagę na to gdzie rozchodzi się wdech, a skąd wychodzi wydech?

Chociaż na chwilę zamknij oczy i poczuj, jak wdech rozszerza Twoje płuca, jak wypełnia przestrzeń klatki piersiowej. Poczuj wypełnienie i spokojnie zrób długi wydech, który wprowadzi poczucie błogości do Twojego ciała.

Oddech jest nieodłącznym elementem naszego życia, dlatego tak ważna jest jego baczna obserwacja i zrozumienie sposobu, w jaki działa. To jeden z wielu elementów jakie czekają na Ciebie na niedzielnej yodze, która połączy w swojej formie praktykę asan, świadomego oddechu oraz pranajamy (rozbudowane techniki oddechowe).

W trakcie zajęć spróbujemy również odkryć zależność, między tym kiedy przy danych pozycjach brać wdech, a kiedy wydech, żeby nadać ciału lekkości a naszym płucom stworzyć przestrzeń na pobierane powietrze.

Nie potrzebujesz być zaawansowaną w praktyce joginką czy joginem. Poziom zostanie dostosowany do grupy, a ze spotkania każdy wyniesie coś dla siebie, co na pewno przyda się w życiu również poza matą.

co zabrać - matę (lub duży ręcznik, koc)
wygodne ubranie
i mnóstwo energii!

Zapisy na numer telefonu Justyny, wyślij SMS'a z imieniem i nazwiskiem oraz informacją BrassWood Yoga
Kontakt: 510 090 511
Prowadząca - Justyna Sankowska (SMU Yoga)

(certyfikowana nauczycielka Hatha Yogi, pasjonatka czasu spędzonego w naturze, świadomych wdechów i głębokich wydechów, aktywnie spędza czas w zgodzie z własnym ciałem, oprócz maty do jogi można spotkać ją na niejednym górskim szlaku, gdzie (jak sama podkreśla) nauka kontroli oddechu przegoniła już niejedną zadyszkę).

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl