stat
Impreza już się odbyła

Breakdance Kids

Wszystkich młodszych, zapalonych tancerzy z aspiracjami na zostanie Bboys i Bgirls wołamy do SIEMANKO na Krynickiej 7, bo mamy dla Was jedyne takie zajęcia w trójmieście! zajęcia BREAKDANCE KIDS!

sty 29

sobota, godz. 10:00

Sulmin, Kaplica Gralathów
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł
Czego dziecko nauczy się na tych zajęciach?

Poza nauką podstawowych elementów Break'a takich jak: Toprock, Freeze, Drop (Go Down), Footwork, Power Moves nauczycie się jak toczyć słynne "Battles" (bitwy taneczne), wzmocnicie swoje ciało fizycznie oraz poznacie technikę poprawnego rozciągania.

Na zajęciach u Fiksy nauczycie się również jak radzić sobie ze stresem i porażkami, uodpornicie się psychiczne, zyskacie wiarę w swoje umiejętności.

A kto prowadzi BREAK'A?
Oskar Janicki aka Bboy Fiksa reprezentujący ekipę The Harpagunz i Whizz Rockers. Przedstawiciel surowego północnego breakingu, oraz trójmiejskiej sceny tanecznej. Pracowity perfekcjonista, całkowicie pochłonięty zajawką. Spędza więcej weekendów na zawodach, niż na rodzinnych obiadach u mamy.

Trenuje cztery razy dziennie przez dwanaście dni w tygodniu, chętnie dzieli się swoją wiedzą, a jego wizytówkami są oryginalność, styl i muzykalność. Uznany zawodnik na rodzimej, jak i zagranicznej scenie tanecznej.

KIEDY?
-> w poniedziałki o 16:00.

Zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl