Wydarzenie

stat

Budzimy Wrzeszcz

data:
4 czerwca - 30 sierpnia 2018
godzina:
9:00
miejsce:

Aioli  mapa

adres:
Gdańsk, Partyzantów 6
bilety:
wstęp wolny

Aioli friends plan wygląda następująco: wstajecie rano, jecie śniadanie, przychodzicie do AIOLI i budzicie Wrzeszcz!Poranek fitness z All For Body| wtorki i czwartki, 9:00 - 10:00

Akcja jest prosta - Wy wpadacie w dresach - my dbamy o resztę #trustus! Niezależnie od pogody, przez cały czerwiec, lipiec i sierpień zaczynacie dzień od zajęć fitness, które poprowadzą dla Was instruktorzy prosto z All For Body! Wjeżdżajcie w to bez pytań, bo dobra forma to podstawa.

Poranki z So Salsa | Pierwsza i ostatnia środa miesiąca, 9:00 - 10:00

Tego lata instruktorzy z Solidarity of Salsa rozruszają Was na maxa!

Od czerwca do sierpnia, w każdą pierwszą i ostatnią środę miesiąca wbijacie do ogródka AIOLI i zaczynacie dzień tanecznym krokiem, a potem jecie drugie śniadanie w AIOLI.

Dla (nie)porannych ptaszków mamy alternatywę! 8 czerwca, 20 lipca i 10 sierpnia wieczorem, wszyscy obowiązkowo tańczymy salsę na ogrodzie. Koniecznie sprawdźcie wydarzenie na naszym FB.

Wydarzenia bezpłatne dla #aiolifriends

Przeczytaj także

  • Planuj tydzień: festiwale i zabawa w plenerze
    9 sierpnia 2018 (11 opinii)

    Pogoda nadal nas rozpieszcza, więc w nadchodzącym tygodniu warto postawić na imprezy plenerowe, choć nie zabraknie ciekawych propozycji i dla tych, którzy wolą bawić się pod dachem. Przed...

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Wydarzenia