• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Camp BOSEI - Camp for the future

Weź udział w Międzynarodowy Campie Judo ze sportowcami z Japonii i całego świata. 4 dni treningów technicznych i randori dla chłopców z rocznika 2005 i powyżej. Ilość miejsc ograniczona do 200.

w każdą środę (od 06.03 do 27.03.2024), godz. 10:30

Trójmiasto, Online
Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 20.06), godz. 17.00

Gdańsk, Pilotów 2
Wstęp wolny
Głównym celem tego wydarzenia jest umożliwienie młodzieży zawarcia nowych, międzynarodowych przyjaźni poprzez praktykę Judo. Treningi judo i wymiana kulturowa dadzą im możliwość poznania różnych sposobów myślenia, innych kultur oraz przełamią stereotypy.

Camp skierowany jest do chłopców urodzonych w roku 2007 i wcześniej, z całej Polski, Europy i świata. W wydarzeniu wezmą udział polscy zawodnicy, zawodnicy z Japońskiego klubu uniwersyteckiego Tokai oraz zawodnicy m.in. z Gruzji, Niemiec, Łotwy, Wielkiej Brytanii czy Irlandii.

Wydarzenie będzie odbywać się od czwartku 29 września do poniedziałku 2 października i będzie obejmować treningi judo na hali judo Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu oraz zwiedzanie Gdańska i okolic dla gości zza granicy. Treningi judo będą obejmować sesje techniczne prowadzone przez różnych trenerów oraz sesje randori.

Wydarzenie jest zorganizowane we współpracy ze stroną japońską - Tokai University oraz pozarządową organizacją NPO JUDO's, z którymi to nasz klub utrzymuje przyjacielskie stosunki od początku istnienia.

Harmonogram wydarzenia:
TRENINGI:
Piątek 29 września

16:30 - 19:00 - Pierwszy trening judo - AWF Gdańsk - sala judo - ul. Kazimierza Górskiego 1

Sobota 30 września
9:00-11:30 - Drugi trening judo - AWF Gdańsk - sala judo - ul. Kazimierza
Górskiego 1
17:30 - 19:00 - trzeci trening judo - otwarty także dla zawodnicy spoza campu - AWF Gdańsk sala judo

Niedziela 1 października
9:00-11:30 - czwarty trening judo - AWF Gdańsk - sala judo - ul. Kazimierza Górskiego 1
17:30 - 19:00 - piąty trening judo - mecz judo pomiędzy zawodnikami z Japonii oraz Europy - AWF Gdańsk sala judo

Poniedziałek 2 października
9:00-11:30 - Ostatni trening judo - AWF Gdańsk - sala judo - ul. Kazimierza Górskiego 1


Dodatkowe aktywności:
Pomiędzy treningami judo planujemy zwiedzanie Gdańska i okolic. W sobotę 30.09 odbędziemy rejs ze Starego Miasta na Westerplatte - miejsca, gdzie oficjalnie rozpoczęła się II wojna światowa. 1 października odbędzie się piesza wycieczka po Starym Mieście. Na niedzielny wieczór planujemy także spotkanie przy kolacji. Dodatkowo możliwość zwiedzania Stoczni Gdańskiej oraz Gdyńskiego Orłowa.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl