• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Charytatywny Cykliczny Bieg Śledzia

W środę 31 maja zapraszamy na ostatni przed wakacjami 269. Cykliczny Bieg Śledzia. Wydarzenie będzie okazją do sprawdzenia się na dystansie 10 kilometrów, ale także wsparcia akcji charytatywnej "Pomorze Biega i Pomaga", na rzecz dwóch nieuleczalnie chorych dziewczynek Zuzi i Joasi. Start o godz. 19:30 przy wejściu na plażę Gdynia Śródmieście.

paź 7

sobota, godz. 11:00

Sopot, Polna, sopockie błonia
Wstęp wolny
lis 11

sobota, godz. 08:00 - 18:00

Gdynia
-1 czerwca to data szczególna chyba dla każdego, w końcu w każdym z Nas drzemie mały śledź. Jeśli chcielibyście rozpocząć świętowanie Dnia Dziecka odrobinę wcześniej, to serdecznie Was zapraszamy na Cykliczny Bieg Śledzia z waszymi pociechami. Już 31 maja o godz.19:30, czekać będą na Was małe niespodzianki oraz możliwość wsparcia akcji charytatywnej dedykowanej siostrom Zuzi i Joasi - mówi Mirosława Augustyniak, koordynatorka CBŚ.

W ramach charytatywnej zbiórki przed i po biegu będzie możliwość zakupienia koszulek "Pomorze Biega i Pomaga" - płatność blik lub przelewem na stronie zbiórki. Szczegóły akcji dostępne są na stronie: www.siepomaga.pl/pomorzebiegaipomaga. W tytule prosimy wpisać "CBŚ". Cegiełki ze sprzedaży trafią do dwóch sióstr, nieuleczalnie chorych dziewczynek Zuzi i Joasi.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl