stat

Chodźcie na plażę | Trening ogólnorozwojowy

Zabierz ze sobą karimatę i przyjdź na plażę! Podczas treningu wzmocnimy nasze sylwetki, zmienimy myślenie, poprawimy samopoczucie, będziemy mieli czas dla siebie, a to wszystko sprawi że będziemy lepszymi ludźmi.

lis 26-29

czwartek - niedziela, godz. 11:00

Gdańsk, Park Zaspa
bilety 5 zł
KIEDY?
1 lipca godz. 19:00- 20:30

Gdzie?
Gdańsk, wejście na plaże nr 60

Prowadzący:

Konrad Stein
- aktor, świeży absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie na specjalizacji aktorstwo dramatyczne. Młody, zdolny, nie zatrzymuje się w miejscu, ciągle pracuje nad kształceniem samego siebie (już niedługo instruktor jogi). W pracy magisterskiej zagłębiał wiedzę o Michaile Czechowie i proponowanych przez niego aktorskich ćwiczeniach, co zaprowadziło go do techniki uważności (mindfulness), medytacji, oraz jogi. Dzięki takiemu połączeniu, można otrzymać ogólnorozwojowy zestaw ćwiczeń, którymi Konrad chce się z Wami podzielić.

Sam o sobie:
"Kocham sport, tańczyć (a w zasadzie improwizować), w wolnych chwilach zajmuje się amatorsko muzyką i śpiewaniem. Gotować mógłbym codziennie, podobno jestem w tym świetny. Lubię nowe wyzwania ostatnio wymyśliłem sobie, że zostanę stolarzem i zacząłem robić meble ogrodowe, a jako że w pracy staram się być perfekcjonistą to wyszło całkiem całkiem. Jak odmrożą już Polskę i podróże to ruszam, aby podbić przemysł filmowy. "

Zapisy:
biuro.zakladkulturalny@gmail.com
cena: 20 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl