• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Cisowsko-Chyloński Rajd Przygodowy

Celem Cisowsko-Chylońskiego Rajdu Przygodowego (13 czerwca 2015 roku) jest popularyzacja aktywnego spędzania czasu w przestrzeni miejskiej przy okazji wszechstronnego poznawania naszych dzielnic Cisowej i Chyloni. W ramach Rajdu, zespoły złożone z dwóch do pięciu osób, będą pokonywać trasę z Parku Kilońskiego do Cisowej i realizować różne zadania przygotowane przez organizatorów i zdobywać wiedzę na temat najbliższej okolicy.

Czas na wykonanie wszystkich zadań wynosi 2,5 godziny (150 minut) liczonych od momentu wydania na starcie uczestnikom kart z zadaniami (12:00) do momentu oddania karty kontrolnej sędziom na mecie. Przekroczenie limitu czasu przez drużynę oznacza dyskwalifikację.

Rajd kończy się o 14:30, 30 minut przed rozpoczęciem parady z okazji Święta Ulicy Chylońskiej. O wyniku końcowym drużyny zadecyduje liczba zdobytych punktów, przy czym klasyfikowane będą tylko te zespoły, które przekażą organizatorom na mecie kartę kontrolną przed upływem limitu czasu. W przypadku zdobycia przez kilka zespołów takiej samej liczby punktów, o kolejności przydziału nagród decyduje losowanie przeprowadzane przez sędziów.

Szczegółowy regulamin Rajdu już wkrótce.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród będzie miało miejsce koło godziny 16:00 podczas festynu z okazji Święta Ulicy Chylońskiej, który odbędzie się w Parku Kilońskim zaraz po zakończeniu parady.

Przeczytaj także

Opinie

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl