stat
Impreza już się odbyła

Clean Games Baltic Cup 2021

Clean Games Baltic Cup 2021 to organizowany w 17 krajach konkurs drużynowego zbierania śmieci! Formuła wydarzenia wykorzystuje aplikację mobilną i grywalizację, by uczyć segregacji śmieci i zmieniać nasze otoczenie na czyste.

Zapraszamy także na wykłady i debatę online, na której eksperci podzielą się wiedzą z zakresu #CSR #zerowaste #circulareconomy.

Będzie zabawa, będzie rywalizacja, nauka i nagrody! Uczestnicy szukają artefaktów, zbierają i segregują odpady, zdobywając za to punkty. Kto będzie w tym roku najlepszy? Czy reprezentacja Polski zbierze najwięcej śmieci w Europie?

Przekonamy się i zawalczymy o to już 18 września w Parku Reagana. Przewidziane są nagrody i poczęstunek! Zapraszamy do wspólnej zabawy firmy, rodziny, przyjaciół i indywidualne osoby, które także połączymy w drużyny! Do zobaczenia!

RejestracjaHarmonogram:
ŚRODA, 15.09, ONLINE ECO MEET UP:
16:15 - Katarzyna Banaś - prelekcja pt. "Jak jedzenie sezonowe zmniejsza ślad węglowy i produkcję śmieci?"
17:00 - Antonina Konarzewska - prelekcja pt. "Elementy zmiany systemowej w dążeniu do transformacji w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego oraz rola firm."
18:00 - Debata ekspertów pt. "Po czyjej stronie leży odpowiedzialność za stan środowiska? Firm, rządów i producentów, czy jednostek?". Ekspertki: Natalia Grzymała, Antonina Konarzewska, Anna Miazga, Alicja Żarkiewicz. Moderator: Adrian Michalczuk

SOBOTA, 18.09, CLEAN GAMES GDAŃSK:
10:00 - Otwarcie wydarzenia, rozdanie narzędzi do sprzątania
10:30 - Instruktaż i zasady gry
11:00 - Start Clean Games - sprzątamy zespołowo Park Reagana
12:30 - Koniec gry - odbiór i ważenie zebranych śmieci, poczęstunek
12:45 - Wyłonienie zwycięzców
13:00 - Zakończenie Clean Games Gdańsk 2021Obszar wydarzenia
Obszar wydarzenia

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl