• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Coca-Cola Cup 2014 (3 opinie)

W tym roku pod hasłem "Bądź aktywny, dołącz do gry" zagra 3929 drużyn z całego kraju. Zwycięzcy tegorocznej edycji Coca-Cola Cup pojadą na obóz do Włoch, gdzie będą doskonalić swoje umiejętności pod okiem trenerów z Brazylii.

Już 12 czerwca od 20:00 organizatorzy zapraszają na trybuny, z których będzie można oglądać na telebimie ceremonię i mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2014. Przed meczem hymn Coca-Coli przygotowany specjalnie na tegoroczny mundial zaśpiewa na żywo Rafał Brzozowski. Transmitowane z Brazylii mecze będzie też można oglądać w piątek. Także od piątku 13 czerwca obok boiska na plaży stanie Strefa Aktywnego Życia, w której na wszystkich kibiców czekać będą atrakcje i konkursy o charakterze sportowo-edukacyjnym, bezpłatne konsultacje z ekspertami Polskiego Towarzystwa Dietetyki, a także możliwość gry w piłkarzyki, piłkę plażową, siatko-nogę, piłkarskie kręgle czy boule.

Z atrakcji będzie można skorzystać również przez całą sobotę i niedzielę. Strefa Aktywnego Życia Coca-Cola Cup to element realizacji strategii firmy Coca-Cola, której jednym z głównych celów jest promocja aktywności fizycznej i zachęcanie ludzi do ruchu. Ambicją firmy jest zaktywizowanie do 2020 roku 100 milionów ludzi na całym świecie.

Gościem specjalnym finału będzie ambasador Coca-Cola Cup, Robert Lewandowski. Najlepszy polski piłkarz, który jako nastolatek dwukrotnie brał udział w rozgrywkach, w sobotę spotka się z kibicami i będzie dopingował młodych piłkarzy rywalizujących o mistrzowski tytuł Coca-Cola Cup. Na boisku na plaży w Gdyni będzie można zobaczyć najlepsze spośród blisko 4.000 drużyn zgłoszonych do udziału w tegorocznym turnieju. Mistrzowie i mistrzynie wszystkich województw walczyć będa o tytuł Mistrza Kraju oraz o nagrodę główną edycji 2014- wyjazd na obóz piłkarski do Rzymu, gdzie będą mogli trenować pod okiem szkoleniowców z Brazylii i skonfrontować swoje umiejętności z rówieśnikami z całej Europy. Sobotni wieczór zakończy uroczysta ceremonia dekoracji zwycięzców.

Patronat honorowy nad turniejem Coca-Cola Cup 2014 objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Partnerem merytorycznym programu jest Polskie Towarzystwo Dietetyki, natomiast partnerem technicznym, firmy adidas i T-Mobile.

PROGRAM

Czwartek, 12.06.2014 20:00
Transmisja ceremonii otwarcia i pierwszego meczu Mistrzostw Świata FIFA
Występ Rafała Brzozowskiego

Piątek, 13.06.2014
15:00 Otwarcie Strefy Aktywnego Życia
18:00 Transmisja meczu Mistrzostw Świata FIFA Meksyk - Kamerun
21:00 Transmisja meczu Mistrzostw Świata FIFA Hiszpania - Holandia

Sobota, 14.06.2014
09:00 Ceremonia otwarcia turnieju finałowego Coca-Cola Cup, spotkanie z Robertem Lewandowskim

09:00 Otwarcie Strefy Aktywnego Życia
09:00 - 21:30 Mecze finałowe Coca-Cola Cup
21:30 Ceremonia dekoracji zwycięzców

Niedziela, 15.06.2014
10:00 - 18:00 Atrakcje w Strefie Aktywnego Życia

Przeczytaj także

Opinie (3) 3 zablokowane

 • Coca cola jest szkodliwa. Chyba że z rumem...

  Wtedy jest zdrowa...

  • 3 1

 • Byłam dziś rano. Wszystko super zorganizowane, fajna impreza, świetne boisko itp. Jaka szkoda, że jest pogoda taka a nie inna :( bo byłoby pięknie.

  • 0 0

 • czy wie ktos do ktorej godziny bedzie tam biegal Lewandowski ?? :)

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl