• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Cosmic Bowling

Cosmic bowling. Wyjątkowa impreza, osadzona w kosmicznym klimacie, podczas której nie tylko świetnie się bawimy, ale i rozdajemy zaproszenia do U7, lub zaprzyjaźnionych z Nami partnerów. To idealna propozycja dla Ciebie. Na każdy piątek. Startujemy punktualnie o godzinie 20.

w każdą niedzielę (do 22.12), godz. 10:00

Wstęp wolny

w każdą sobotę (do 28.12), godz. 09:00

Gdańsk, Juraty 5
Wstęp wolny

Mamy dla Was idealną propozycję na każdy piątek. Świetną opcję na wspólny wypad ze znajomymi. Idealny plan na idealny wieczór. Na każdy piątek.

Punktualnie o godzinie 20, tydzień w tydzień, zapraszamy Was na Cosmic Bowling, arcyświetną zabawę przy kręglach, z klimatyczną muzyką, ultrafioletowym oświetleniem, świetnymi ludźmi i wyjątkową atmosferą. Napisalibyśmy, że Cosmic bowling to coś więcej niż tylko gra w kręgle, ale to byłoby zbyt oczywiste.

Przykładowa galeria zdjęć z CB

Podczas CB nie tylko świetnie się bawimy, ale przy okazji rozdajemy również nagrody. Są to zaproszenia do m.in: Adventure Park Kolibki, Kart Center, Kina 6D w Galerii Przymorze, Teatru im Witolda Gombrowicza, są to również bilety na mecze Arki Gdynia, Vistalu Gdynia, czy Centrum Wzgórze Gdynia. Nie skąpimy Wam również zaproszeń do U7, zdarza się, że losujemy dzbanki z piwem, czy drinki. Sami widzicie, dajemy Wam mnóstwo różnych ciekawych opcji, a Waszym jedynym zmartwieniem jest jedynie to, żeby....przyjść i czerpać z tego rogu obfitości.

Super impreza. Kosmiczny klimat. Nagrody. Zaproszenia. Cosmic bowling. W każdy piątek. Od 20. Musicie z Nami być!

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl