stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Cross Duathlon Gdańsk

Zapraszamy na Cross Duathlon 2021, który odbędzie się 2 października w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Zapisy prowadzone są przez platformę elektronicznezapisy.pl i trwają do 29 września. Limit miejsc wynosi 200 osób, decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Dwie pętle biegowe po 5 kilometrów, przedzielone rowerowym crossem po leśnych ścieżkach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Warunki na trasie z pewnością podyktuje kapryśna, październikowa pogoda - to aura zadecyduje, w jakim stanie do mety dotrą uczestnicy zawodów. Wielkimi krokami zbliża się impreza dla tych, którzy nie boją się ubrudzić - Cross Duathlon Gdańsk 2021!

ZapisyStart i meta Cross Duathlonu zlokalizowane są w Dolinie Czystej wody. Dla osób aktywnych ta część Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, położona między Oliwą a Owczarnią, jest doskonale znana.

Trasa
Trasa


Im bardziej ubrudzeni błotem, tym szczęśliwsi - tak po krótce można opisać zawodników przekraczających metę edycji Cross Duathlonu z 2019 roku, kiedy to aura postarała się, żeby trasa, zarówno biegowa, jak i rowerowy cross, była bardziej urozmaicona, a co za tym idzie - wymagająca i satysfakcjonująca zawodników. Jeśli dodamy do tego malownicze tereny wokół Doliny Czystej Wody oraz czołowych biegaczy i kolarzy crossowych z Gdańska i okolic - emocje gwarantowane!

Wyniki końcowe podczas Cross Duathlonu są zazwyczaj wypadkową właściwego przygotowania zarówno biegowego jak i kolarskiego, o czym warto pamiętać podczas treningów.

Tradycyjnie już apelujemy do uczestników imprez organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu o rozwagę i odpowiedzialność. Dbajmy o zdrowie swoje i innych, przestrzegajmy reżimu sanitarnego, by zawody przebiegały bezpiecznie.Organizator: Gdański Ośrodek Sportu
Patronat: Nadleśnictwo Gdańsk
Patroni medialni: trójmiasto.pl, Radio Gdańsk, gdansk.pl

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl