Impreza odwołana

CrossFit

CrossFit to obecnie najlepiej opracowany system treningu zdrowotnego na świecie. Czerpiąc z koronnych sportów jak gimnastyka, podnoszenie ciężarów i trening metaboliczny, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla elity zawodników, daje bezpieczny i dopasowany do potrzeb i możliwości każdego człowieka trening fitness.

Trening prowadzi Krzysztof Małkowski "Szeryf" multisportowiec i trener - medalista mistrzostw Polski w zapasach, zawodnik i fan piłki nożnej, miłośnik sportów walki, pasjonat crossfit . Zapraszamy do CrossFit Stocznia ul. Doki 1, w każdą sobotę na godzinę 11.00. Trening trwa 60 minut. Obowiązuje limit miejsc: 16 osób. Zajęcia odbywać się będą po uprzednim zapisaniu się na stronie www.crossfitstocznia.com.

Przydatne informacje:
aby zapisać się na zajęcia należy: wejść na stronę www.crossfitstocznia.com/grafik/duzasala, kliknąć w tabeli kafelek podpisany: "Aktywuj się" , następnie postępować zgodnie z komunikatami na stronie.

Zabierz ze sobą wygodne buty sportowe, sportowy strój dający swobodę ruchu oraz wodę.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl