Impreza odwołana

CrossFit

CrossFit to obecnie najlepiej opracowany system treningu zdrowotnego na świecie. Czerpiąc z koronnych sportów jak gimnastyka, podnoszenie ciężarów i trening metaboliczny, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla elity zawodników, daje bezpieczny i dopasowany do potrzeb i możliwości każdego człowieka trening fitness.

w każdy poniedziałek (do 22.06), godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 9,90 zł

w każdy wtorek (do 02.06), godz. 17:50

Gdańsk,
bilety 14,99 zł
Trening prowadzi Krzysztof Małkowski "Szeryf" multisportowiec i trener - medalista mistrzostw Polski w zapasach, zawodnik i fan piłki nożnej, miłośnik sportów walki, pasjonat crossfit . Zapraszamy do CrossFit Stocznia ul. Doki 1, w każdą sobotę na godzinę 11.00. Trening trwa 60 minut. Obowiązuje limit miejsc: 16 osób. Zajęcia odbywać się będą po uprzednim zapisaniu się na stronie www.crossfitstocznia.com.

Przydatne informacje:
aby zapisać się na zajęcia należy: wejść na stronę www.crossfitstocznia.com/grafik/duzasala, kliknąć w tabeli kafelek podpisany: "Aktywuj się" , następnie postępować zgodnie z komunikatami na stronie.

Zabierz ze sobą wygodne buty sportowe, sportowy strój dający swobodę ruchu oraz wodę.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl