• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ćwiczenia: Pilates, bodyART, deepWORK, masaż powięziowy

Przyjdź, wypróbuj bezpłatnie i zacznij z nami ćwiczyć! Centrum Medyczne Morska zaprasza na bezpłatne ćwiczenia - Pilates, bodyART, deepWORK i masaż powięziowy.

w każdy czwartek (do 20.06), godz. 18:00, 19:00

Gdańsk
bilety 60 zł
Jeśli chcesz rozpocząć z nami swoją aktywność ruchową zapraszamy na bezpłatne zajęcia:
15.11 Dorośli
16.45-17.15 - pilates
17.20-17.50 - bodyART
17.55-18.25 - deepWORK
18.30-19.00 - masaż powięziowy

BODYART
To holistyczny trening terapeutyczny całego ciała inspirowany jogą, pilates, treningiem funkcjonalnym, stretchingiem, tańcem, ćwiczeniami rehabilitacyjnymi i technikami oddechu. Celem ćwiczeń jest odzyskanie świadomości własnego ciała, wzmocnienie mięśni posturalnych i głębokich, uelastycznienie stawów, świadomość oddechu. Ta metoda treningu połączona z relaksacją zbudowana jest na podstawie filozofii Ying i Yang, a także idei pięciu żywiołów. Oznacza to połączenie przeciwieństw tj. wdech-wydech, siła-relaks oraz związana jest z przepływem energii, mając na celu doprowadzenie ciała i umysłu do spójności i harmonii. Wykorzystujemy tylko ciężar własnego ciało, bez przyborów.

PILATES
Pilates jest uniwersalnym treningiem, który wzmacnia wszystkie partie mięśniowe. Trening ten ma na celu uelastycznienie, rozciągnięcie i wzmocnienie mięśni głębokich (bez nadmiernego ich rozbudowania), poprawę postawy, obniżenie poziomu stresu, odciążenie kręgosłupa i poprawę zdrowia ćwiczących osób. Ma korzystny wpływ na dolegliwości bólowe układu mięśniowo- szkieletowego. Prowadzony jest do spokojnej muzyki o średnim tempie.

DEEP WORK
To kompleksowy, dynamiczny i interwałowy trening funkcjonalny mocno podnoszący wydolność, wytrzymałość, siłę mięśniową, równowagę i koordynację. DEEP WORK to połączenie ćwiczeń statycznych i dynamicznych oraz technik oddechowych podobny do intensywnej jogi. Trening ten jest połączeniem bardzo wymagającego treningu kardio z ćwiczeniami skoncentrowanymi na osiągnięciu równowagi przepływów energetycznych (charakterystycznych dla metody BODYART) przy jednoczesnym zaangażowaniu mięśni oraz prawidłowych technik oddychania. Dzięki temu wykonując proste, atletyczne sekwencje ruchów przy odpowiednim napięciu i rozluźnieniu mięśni, osiągniesz imponujące efekty.

MASAŻ POWIĘZIOWY
To automasaż całego ciała za pomocą piłeczki tenisowej lub kauczukowej oraz rollera. Celem masażu jest zmniejszenie napięć i stresu, poprawa mobilności i gibkości ciała przez zwiększenie zakresu ruchomości w stawach oraz uwolnienie toksyn z organizmu. To wspaniały sposób na złagodzenie bólu po wymagających ćwiczeniach i przyśpieszenie regeneracji mięśni co zmniejsza ryzyko powstawaniu kontuzji. Mięśnie z każdą kolejną sesją rolowania będą stawać się coraz elastyczniejsze i odporniejsze na rozmaite urazy. Masaż powięzi warto włączyć do swojego planu treningowego także jako formę spokojniejszych ćwiczeń relaksacyjnych.

Informacja o biletach

Udział w bezpłatnych zajęciach wymaga wcześniejszej rejestracji pod numerem: 586 888 999

Karnet dla dorosłych 160 zł /m-c 1x w tygodniu

Promocja:
Opłacony karnet dla dorosłych w dniu bezpłatnych zajęć – w cenie 150 zł/ m-c
Karnety moga byc opłacone w tym dniu nawet na kilka miesięce w tej cenie.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl