• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Czas na rower!

Czas na rower! Podczas akcji w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk, która rozpocznie się 22 maja będzie można poznać ciekawe trasy na Pomorzu oraz dowiedzieć się więcej na temat rowerów i przygotować się do wiosennych wypraw. Dodatkowo 5 czerwca od godziny 11:00 do 18:00 będzie można skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego.

kwi 22

poniedziałek, godz. 18:30, 19:30

Gdańsk,
bilety 180 zł
kwi 26

piątek, godz. 18:00 - 10:00

bilety 150 zł
ulgowy 130 zł
Maj to doskonały czas na rowerowe wyprawy. Warto się do nich odpowiednio przygotować, by w trakcie przejażdżki cieszyć się widokami i nie martwić o usterki. Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza wszystkich miłośników wypraw na dwóch kółkach do udziału w akcji "Czas na rower".

Od 22 maja do 5 czerwca w pasażu centrum handlowego będzie dostępna wystawa infografik, a na niej mnóstwo ciekawostek i praktycznych porad związanych z turystyką rowerową. Będzie można dowiedzieć się, m.in. jak przygotować rower do jazdy, jakie są rodzaje rowerów, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dla nas sprzętu oraz jakie są najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Coś dla siebie znajdą również poszukujący pomysłów na rowerowe wycieczki w okolicy. Na specjalnych planszach będzie można znaleźć propozycje ciekawych tras opracowanych we współpracy z serwisem internetowym traseo.pl.

Chętni będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą przydatne akcesoria rowerowe. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy pod konkursowym postem na profilu centrum handlowego dodać swoje zdjęcie z rowerowej wycieczki. Jury wybierze spośród nich trzy, które zostaną nagrodzone.

Nie każdą naprawę roweru możemy przeprowadzić samodzielnie. Dlatego 5 czerwca w godzinach od 11:00 do 18:00 będzie działał bezpłatny serwis rowerowy. Dostępni na miejscu specjaliści dokonają regulacji przerzutek i hamulców, nasmarują napęd, czy zredukują luzy w układach rowerowych.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl