• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Czerwcówka! Uczcij z Nami Dzień Jogi

Zapraszam serdecznie na niezwykły warsztat self-care "Czerwcówka w Gdańsku" z ArteCarpediem Karoliną Krawczyk! Uczcij z Nami Święto Jogi!

Dołącz do nas w SOBOTĘ 17 czerwca 2023 w urokliwym Gdańsku i odkryj wiele korzyści, które przyniesie Ci ten wyjątkowy program. W ramach warsztatu będziesz miał/a okazję skorzystać z praktyki medytacji i jogi, które pomogą Ci odnaleźć wewnętrzny spokój i harmonię.

Nauczysz się również czerpać korzyści z kąpieli leśnej oraz wziąć udział w relaksacyjnym koncercie dźwięków. Dodatkowo, w programie znajdują się warsztaty ArteMindfulness & Self-Care, które pomogą Ci zadbać o dobrostan psychiczny i emocjonalny. Niezwykle popularnym elementem będzie również Warsztat Ruchu Intuicyjnego "Wytańcz swoje emocje", który bije rekordy popularności.

Aby jeszcze bardziej zadbać o siebie, wprowadzamy również nowość - zajęcia jogi twarzy.

UWAGA! Intensywny DANCE - zajęcia taneczne z profesjonalnym tancerzem!
Jeśli jesteś zainteresowany/a dodatkowymi opcjami, oferujemy płatne masaże dźwiękiem i wibracjami terapeutycznymi mis Petera Hessa oraz masaż głowy Access Bars.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcam do jak najszybszego zgłaszania zainteresowania.
Wszystkie warsztaty są nieobowiązkowe.

Będzie to okazja, aby podzielić się z Tobą doświadczeniem, pozytywną energią, świadomością i kreatywnością.
Przyjdź i pozwól sobie na pobudzenie zmysłów, przytulenie siebie i spędzenie miłego czasu w gronie równie otwartych i ciekawych osób.
Do zobaczenia na warsztacie "Czerwcówka w Gdańsku"!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  800 zł
 • Przedsprzedaż
  700 zł
Inwestycja w ten wyjątkowy czas to 700 zł za całość w przedsprzedaży (do 05/06/2023) lub 800 zł od 06/06/2023.

Aby zarezerwować miejsce, konieczne jest wpłacenie zadatku w wysokości 350 zł oraz poinformowanie nas o zamiarze uczestnictwa.
Zadbamy również o formalności - na życzenie wystawiamy faktury, wystarczy wysłać prośbę przed dokonaniem płatności na adres e-mail contact@artecarpediem.com wraz z niezbędnymi danymi.
Numer konta bankowego do przelewu: 36 1140 2004 0000 3602 8279 7683, a w tytule wpisz: "Czerwcówka + Twoje imię i nazwisko".
Jeśli masz pytania, nie wahaj się:
dzwonić 600441535
lub skontaktuj się z nami pod adresem e-mail : contact@artecarpediem.com

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl